Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ольга Герман

13.12.2020
об 10:15

Сьогодні свій 32 день народження святкує українська акторка та продюсерка Ольга Герман. Свою акторську кар’єру дівчина розпочала з навчання у Київському національному університеті театру кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, що і не дивно, оскільки вона ще з дитинства була близька до мистецтва і закінчила ще й музичну школу по класу фортепіано. Іноді вона також приділяє час театральним постановкам, серед яких «Чайка», «Одруження Бальзамінова» та «Оркестр».

Наразі фільмографія Ольги Герман налічує 15 кіноробіт. Основними жанрами, у яких працює акторка є мелодрама, драма та кримінал. Найвизначнішими ж стали здебільшого ролі в телесеріалах.


«Готель «Купідон»


У Катерини та Назара досить щаслива та міцна сім’я, у якій зростає маленький син, поки подружжя встигає ще й успішно займатись власним бізнесом. Ця сім’я може бути чудовим прикладом для будь-кого. В один прекрасний момент, їх життя починає руйнуватися як картковий будиночок, коли в сьогодення вривається людина з минулого. Ця жінка називає себе законною господинею готелю.


«Я ніколи не плачу»


Одного разу в квартиру Тіни безцеремонно вривається колишній чоловік Леонід з молодою дружиною Аліною. Шкільна вчителька, інтелігентна і тендітна Тіна нічого не може протиставити нахабному колишньому. Ситуація ускладнюється ще більше, коли Аліна кидає новонародженого сина і тікає невідомо куди. Леонід вирішує повернути Тіну, тому діє з властивою йому безцеремонністю.


«Поранене серце»


Максим – провідний архітектор у великій будівельній компанії. Сам він давно нічого не вигадує, але талановито керує невеликим штатом співробітників. У Максима є наречена Тамара, але він досі не може забути свою шкільну любов Ларису, яка не дочекалася його з армії та вийшла заміж за сина голови сільради. У розпал відповідальної угоди Максиму приходить звістка, що його колишня кохана померла. Чоловік їде до себе на батьківщину, щоб попрощатися з Ларисою. Але там його чекає звістка, що у нього є доросла дочка Женя.


Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо творчого натхнення, нових цікавих проєктів та здійснення мрій.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Зоя Барановська

6 грудня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Зоя Барановська. Вона отримала освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Зоя активно знімається в кіно. В цьому році артистка встигла зіграти в дебютному повнометражному фільми Наталки Ворожбит «Погані дороги», серіалах «Зречення» та «Сага», а також ще в декількох кінороботах.

06.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олексій Тритенко

11 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Олексій Тритенко. Ще в школі він вирішив стати артистом. Навчався у Дніпрі, потім працював в театрах – спочатку в Одесі, потім в Києві, знімався у кіно, але популярність серед глядачів йому принесла роль дільничого Андрія Макаренка у телесеріалі «Коли ми вдома».

11.12.2020
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Ахтем Сеітаблаєв

Сьогодні, 11 грудня, свій день народження святкує український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. У цьому році відразу два фільми за його участі номінувалися на головну премію країни «Золота Дзиґа». В історичній сазі «Захар Беркут» він виступав режисером, а у драмі «Додому» зіграв головну роль, за яку й отримав найвищу кінематографічну нагороду країни. Крім того, у 2020-му Ахтема Сеітаблаєва відзначено премією Василя Стуса.

11.12.2020
об 10:09

Новини

Дні народження зірок: Юрій Гребельник

12 грудня свій 58 рік народження святкує актор театру і кіно та володар звання Народний артист України Юрій Іванович Гребельник.

12.12.2020
об 11:18