Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Ольга Бережна

08.09.2020
об 10:13

8 вересня свій день народження святкує  українська акторка театру і кіно Ольга Бережна. Сьогодні їй виповнюється 36 років. Артистка закінчила Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Працює в київському театрі «Чорний квадрат» та знімається у кіно з 2007 року.

Редакція VGL cinema вітає Ольгу з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно і театрі.

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де задіяна артистка.

«Полювання на Вервольфа» - серіал, що розповідає про те, як на окупованій території України виявили фашистську ставку «Верфольф». Розвідники відправляються у ворожий тил, аби зібрати більше інформації про ставку. На їх шляху виникає безліч пригод. Дія відбувається восени 1942 року.

Ольга грає тут Лені Ріфеншталь.

Серіал «Жіночий лікар» - розповідає про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні.

У цьому серіалі Ольга грає роль доньки мера Ганни (1 серія 1 сезон).

«Суперкопи» комедійний серіал про новий підрозділ поліції. Відділом керує грузин Маміашвілі, який пересаджав за корупцію всю рідню. Його підлеглі копи кожну хвилину стикаються з комічними пригодами…

Тут Ольга грає заступницю міністра.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Володимир Маркович

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

03.09.2020
об 11:09

Новини

Дні народження зірок: Олексій Авраменко

4 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Авраменко. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. З 2011 року грає на театральній сцені, за рік він почав зніматися у серіалах. Серед захоплень актора психологія, лінгвістика, хореографія, акробатика та їзда верхи.

04.09.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олександр Суворов

5 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Суворов. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Народився Олександр у Дніпрі, закінчив місцеве театрально-художне училище. З 1990 року є актором Одеського драматичного театру. Тоді ж почав зніматись у кіно.

05.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Ступка

6 вересня, свій день народження святкує український актор театру і кіно, ведучий Дмитро Ступка. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Дмитро Ступка онук відомого українського актора Богдана Ступки. Він походить з акторської родини, тож здається вибір професії Дмитра зроблений змалечку. У 2010 році він закінчив Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого у тому ж році став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка.

06.09.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Стася Ровінська

7 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно, ведуча Стася (Анастасія) Ровінська. Сьогодні їй виповнюється 28 років. Дівчина мріяла бути артисткою, тож вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Деякий час працювала у Київському драматичному театрі на Лівому березі Дніпра. Її батько – відомий кліпмейкер Семен Горов, мати - телеведуча Сніжана Егорова. Акторка рано вийшла заміж і нині виховує трьох дітей, веде передачі на ТВ, грає у театрі та кіно.

07.09.2020
об 10:11