Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олеся Жураківська

13.08.2020
об 10:08

Сьогодні, 13 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Олеся Жураківська. Вона народилась у Києві, з 2002 року працює у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 1999 року знімається у кіно. У 2016 році за значний особистий внесок у культурний розвиток України Олесі Жураківський присвоєно звання заслуженої артистки України.

Редакція VGL cinema вітає Олесю з Днем народження. Бажаємо  їй нових ролей у кіно та театрі, а також участі у цікавих проєктах.

Для читачів ми підготували 10 фактів про артистку.

1. У дитинстві Олеся серйозно займалась гімнастикою.

2. За першою освітою акториса – технолог швейного виробництва.

3. До Київського театру драми і комедії її зарахували завдяки епізодичній ролі у спектаклі «Сільвія».

4. Під час вступу до ГІТІСу для приймальної комісії заспівала українську народу пісню і підкорила екзаменаторів своєю безпосередністю.

5. У 2016 році отримала нагороду «Viva! Найкрасивіші» та була визнана найкрасивішою жінкою України шляхом глядацького голосування.

6. Одне з найбільших захоплень Олесі Жураківської – подорожі. Тому весь вільний час вона присвячує саме їм.

7. З 2012 по 2015 роки була ведучою програми на телеканалі СТБ «Зважені та щасливі».

8. Її  улюблений колір індиго, улюблена квітка орхідея, а слухати акторка полюбляє джаз.

9. Серед домашніх улюбленців артистки – кішка Марта, собаки Річард, Гамлет та Найда.

10. Найбільше серед страв їй подобається готувати салати і песто, а от куштувати – помідори з трюфельним маслом та чорним хлібом.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Наталія Бабенко

Сьогодні, 9 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Бабенко. Народилась артистка в Енергодарі. В сім років почала навчатись у музичній школі, з дитячого садочку займалась гімнастикою. У сьомому класі вирішила стати акторкою, та поїхавши до столиці, у профільний виш вступила лише з другої спроби. У 2019 році закінчила Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Зніматися в кіно почала п’ять років тому.

09.08.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Вергелес

11 серпня свій День народження святкує українська акторка, телеведуча та співачка Анастасія Вергелес. Сьогодні дівчині виповнюється 29 років. Народилась артистка у Вінницькій області. За її плечима – музична школа (клас фортепіано), вокальна студія та Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала ведучою ранкового розважального шоу «Ранок по-київські», була ведучою-журналістом програми «Телеакадемія», є організатором фестивалю «Woodstock Україна» та музичним директором фестивалю «Трипільске коло».

11.08.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Валерій Величко

Сьогодні, 12 серпня, свій день народження святкує український актор Валерій Величко. Народився він у 1988 році в Прилуках. Закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у кіно, театрі та знімається в рекламі. У 2017 році брав участь у співочому шоу «Голос країни», а також у шоу «Україна сльозам не вірить».

12.08.2020
об 10:10