Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олесь Каціон

09.10.2020
об 10:17

9 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олесь Каціон. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Закінчив Олесь Київський національний університет будівництва та архітектури. Ще студентом 4 курсу почав грати у спектаклях Театру-студії «Чорний квадрат» у Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював актором столичних театрів «Чорний квадрат», «Ательє 16» та Театру на Подолі.

Редакція VGL cinema вітає Олеся з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно і театрі, а також повної творчої реалізації.

Пропонуємо до уваги добріку кіноробіт актора.

«Черкаси» фільм про український тральщик, який опинився заблокованим в озері Донузлав – шлях до моря перекрили затоплені суднами. Все це – справа рук російського флоту. Події у фільмі розгортаються під час подій лютого-березня 2014 року. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж «Черкас» чинить опір і продовжує відважну, хоч і безнадійну, боротьбу з ворогом. Зазначимо, фільм засновано на реальних подіях.

У цій стрічці Олесь Каціон грає роль кока.

У центрі сюжету серіалу «Філін» - історія відділку поліції, працівники якого беруться розплутувати складні справи за допомогою спеціальної комп’ютерної програми «Філін». Проте не всім робітникам подобаються такі «нововведення». «Співпраця» з програмою викликає непорозуміння між людьми різних поколінь…

Олесь Каціон грає тут робітника слідчого відділку.

У серіалі «Маркус» - у вчительки Поліни викрали сина Марка. Через кілька років в новинах вона побачила свою дитину, але тепер хлопця звуть Маркус і мешкає він у Ризі. Героїня йде до поліції, але розслідування там не поновлюють. Мати хоче шукати сина самотужки…

Олесь Каціон тут грає роль слідчого Сергія Олександрова.

Детективний серіал «Невиправні» - це історія трьох злочинців-поліцейських, які нині стали працювати у поліції. Раніше вони всі працювали в «системі», яка їх «списала» через підставні докази та тому що занадто добре розслідували справи. Працівник спецназу, дізнаватель та спеціаліст за зовнішніми проявами розплутують найзагадковіші та найскладніші справи й протягом всього серіалу шукають загадкового ман'яка.

У цьому серіалі Олесь Каціон грає роль Птіцина/Волошина.

«Ніконов і Ко» оперативний співробітник Сергій Ніконов під час затримання злочинця отримав поранення, в результаті якого нині може пересуватись лише в інвалідному візку. Аби не сидіти дома без діла та не думати про свою недугу оперативник береться розплутувати найзагадковіші справи, а в квартирі у себе він облаштував справжній неофіційний відділ з рослідування. Місце злочинів він оглядає за «допомогою» стажера.

У цьому серіалі Олесь Каціон грає роль лікаря –хірурга Кошелева.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Артур Дворянов

4 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артур Дворянов. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Артур закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2009 році став актором «Муніципального театру «Київ». Вперше у кіно знявся 12 років тому.

04.10.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Олена Нагаєва

Сьогодні, 5 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Нагаєва. У 1996 році вона закінчила Одеський театральний ліцей, у 2003 – отримала диплом Одеського національного університету ім. Мечникова. Деякий час працювала в Одеськом театрі кукол, є актрисою Одеського театру юного глядача. Іноді знімається у кіно.

05.10.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Сергій Дашевський

6 жовтня свій ювілей святкує український актор Сергій Дашевський. Сьогодні йому виповнюється 60 років. Народився Сергій у Донецьку, в 1987 році закінчив Київський державний інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

06.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Ірина Кудашова

7 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ірина Кудашова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. Ірина народилася у Чернігові, з 8 років грала у шкільній театральній студії, потім у аматорській студії «23», де закінчила курси з акторської майстерності. Окрім опановування навичок акторської гри декілька років займалась танцями та спортивним орієнтуванням. 5 років тому, ще під час навчання у школі, дівчина дебютувала у серіалі «Сімейні мелодрами», щоправда, тоді їй дісталася маленька епізодична роль.

07.10.2020
об 10:15