Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олена Турбал

28.08.2020
об 10:11

Сьогодні, 28 серпня, свій день народження святкує українська акторка  театру і кіно Олена Турбал. За словами артистки, вона вже з п’яти років знала, що гратиме у кіно. Батькам не подобався її вибір, але дівчина настояла на своєму. У 2006 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині є акторкою Київського драматичного театру «Браво». У кіно почала зніматися з 2003 року.

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо їй  повної творчої реалізації, нових ролей та можливостей максимально розкрити свій талант.

Своїм читачам ми пропонуємо подивитись стрічки, де грає українська акторка.

Детективний серіал «Що робить твоя дружина?» розповідає історію слідчого Ігоря та його дружини. Чоловіку загрожує звільнення, а дружина Лера, щоб допомогти коханому починає самостійне розслідування заплутаних справ. Потайки вона допомагає чоловіку, але обставляє для нього самого та керівництва все так, ніби це Ігор знайшов та помітив докази.

У цьому серіалі Олена Турбал грає роль  Людмили Котової.

 

Фільм «День Святого Валентина»  - це історії кохання, які відбулись 14 лютого. Героїв фільму чекають круті повороти долі. Рок-музикант в цей день знаходить музу, сором’язливий гінеколог закохується у фатальну красуню, а група студентів використовує свято як привід влаштувати круту вечірку, яка закінчується закрученою любовною інтригою.

Олена Турбал грає у фільмі головну роль Лєри.

 

«Три сестри» - комедійний серіал про трьох сестер – Білявку, Брюнетку та Шатенку. Вони мріють вийти заміж за олігарха,  навчаються в автошколі, ходять у салони краси, ресторани і фітнес-клуби. Разом та порізно вони потрапляють у різні кумедні ситуації. А також іноді навідуються у студію звукозапису, де грають на різних музичних інструментах у складі гурту «Равлик».

У цьому серіалі Олена Турбал грає роль Білявки.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Чуприненко

22 серпня свій День народження святкує українська актриса театру і кіно Марія Чуприненко. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Акторка народилась у Києві. У 2018 році закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого. З 2017 року почала зніматись у кіно.

22.08.2020
об 12:38

Новини

Дні народження зірок: Римма Зюбіна

Сьогодні, 23 серпня, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Римма Зюбіна У 1994 році закінчила Київський інститут культури. Вперше на театральну сцену вийшла у 19 років у Закарпатському обласному музично-драматичному театрі. У кіно дебютувала в 1992 році. Це був фільм «Про шалене кохання, снайпера і космонавта».

23.08.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Максим Самчик

27серпня свій день народження святкує український актор Максим Самчик. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. В минулому році він закінчив Київський національний університет театрі, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 2018 році, на театральній сцені вперше зіграв ще до вступу в університет.

27.08.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Пустовіт

Сьогодні, 27серпня, свій день народження святкує українська акторка Анастасія Пустовіт. У 2018 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, в тому ж році почала працювати у Київському академічному театрі драми та комедії на лівому березі Дніпра. Тоді ж дебютувала у кіно і одразу отримала приз у номінації «Краща акторська робота в національному конкурсі» IX Одеського міжнародного кінофестивалю за роль у фільмі «Коли падають дерева».

27.08.2020
об 11:37