Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Олена Світлицька

01.11.2020
об 10:19

Сьогодні, 1 листопада, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Олена Світлицька.  Вона народилася у міста Гадяч, Полтавської області. У 2013 році закінчила Київський інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опанувала спеціальність «диктор та ведуча програм телебачення». У 2015 році закінчила Театральну студію Олени Лазович. Авторка та ведуча інтернет-програми I Love Kie». Грає у Новому драматичному театрі на Печерську та знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей у кіно та театрі. Глядачам пропонуємо подивитись добірку стрічок за участі іменинниці.

«Після зими». Головна героїня Ольга в один день втрачає роботу та дізнається про зраду чоловіка, а дві її доньки потрапляють у халепи.

45-річна Ольга втрачає роботу та дізнається про зраду чоловіка. Також дві її майже дорослі дочки – Варя і Лера – потрапляють у халепи. Жінка хоче звикнути жити сама, знайти нову роботу та допомогти донькам. А ще – не дозволити меркантильній коханці чоловіка відібрати майно, що належить дітям. І, найскладніше, треба зрозуміти себе…

У цьому серіалі Олена Світлицька грає роль коханки чоловіка Ольги – Аліни.

 

«Здамо будиночок біля моря» - так вийшло, що Жанна повинна фінансово підтримувати багаточисельню рідню, з якою мешкає в одному домі. Сім'я велика – коханий чоловік Леонід, колишній чоловік Борис, троє дітей та бабуся. Щоб прогодувати всіх родичів, Жанна вирішує трохи заробити в курортний сезон і поселити в прекрасному будиночку біля моря постояльців. Тут з ними і трапляються різні пригоди.

У цьому серіалі Олена Світлицька грає роль Олени.

 

«Дворняжка Ляля» - молодій циганці Лялі потрібні гроші. Вона вирішує пограбувати місцевих багатіїв, але в момент вчинення злочину її на гарячому спіймав син господаря будинку. Він покликав Лялю заміж, і вона погодилась. У серіалі переплетений любовний чотирикутник і  фатальні події та щастя чекатиме всього двох закоханих.

У цьому серіалі Олена Світлицька грає роль Наталі.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Інна Капінос

Сьогодні, 31 жовтня, свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

31.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

28.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Іван Вороний

30 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Іван Вороний. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Закінчив він Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 2010 року працює в Українському малому драматичному театрі та знімається у кіно.

30.10.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

29.10.2020
об 10:11