Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Олена Нагаєва

05.10.2020
об 10:16

Сьогодні, 5 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно  Олена Нагаєва. У 1996 році вона закінчила Одеський театральний ліцей, у 2003 – отримала диплом Одеського національного університету ім. Мечникова. Деякий час працювала в Одеськом театрі кукол, є актрисою Одеського театру юного глядача. Іноді знімається у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо нових цікавих проєктів та вдячних глядачів. Також пропонуємо невеличку добірку фільмів, де грає акторка.

«Її чоловіки»  – це історія про дільничну лікарку Марину. Вона одна виховує сина-підлітка і навіть не мріє знову вийти заміж. Та одного разу в її житті з'являється відразу кілька чоловіків. Вона знайомиться з одним з пацієнтів – колишньою рок-зіркою Борисом. На додачу на горизонті раптово з'являється колишній коханий Георгій, який покинув її вагітною. В той же час, одна зі співробітниць сватає їй бізнесмена Леоніда... Перед Мариною постає непростий вибір. Але ситуацію допомагає вирішити син героїні, який сам вибирає чоловіка для матері...

У цьому серіалі Олена Нагаєва грає невеличку роль героїні яка приходить в лікарню.

«Побачити океан» - мелодрама, що розповідає про 9-річну сироту Юлю. Після смерті матері дівчина потрапила у дитбудинок. Всі її мрії, зокрема про подорож з мамою до океану, зруйновані. Однак проходить 18 років і…

У цьому серіалі Олена грає роль жінки, яка допомагає Юлі.

«Горизонти кохання» - головна героїня Варя вагітна, але все ще працює на ринку. Повертаючись одного разу раніше додому вона побачила, що коханий їй зраджує. Наступного дня її звільняють з роботи. Колишній чоловік потрапляє в ДТП та сідає до в’язниці. Вона кидає все та повертається до батьків. Але навіть через кілька років після цих «пригод» Варя не готова відкрити серце новому  знайомому – шкільному вчителю з не менш складною історією. Тим часом її колишній чоловік виходить на свободу…

У цьому серіалі Олена Нагаєва грає роль  диспетчери Світлани.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександр Форманчук

2 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Форманчук. Сьогодні йому виповнюється 38 років. У 2004-му він закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став працювати актором у Національному Академічному драматичному театрі ім. І. Франка та грати у кіно.

02.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Єва Шевченко-Головко

Третього жовтня свій день народження святкує українська акторка Єва Шевченко-Головко. Сьогодні їй виповнюється 12 років. Народилася дівчинка у Києві. З ранніх років займається танцями, з усіх напрямів найбільше подобається хіп-хоп. Також відвідує уроки музики та грає на фортепіано. У 2015 році почала ходити на курси акторської майстерності, у 2016-му – стала займатися у школі дубляжу. Нині навчається в школі з поглибленим вивченням іноземних мов та знімається у кіно.

03.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Артур Дворянов

4 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Артур Дворянов. Сьогодні йому виповнюється 29 років. Артур закінчив Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2009 році став актором «Муніципального театру «Київ». Вперше у кіно знявся 12 років тому.

04.10.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Олена Нагаєва

Сьогодні, 5 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Нагаєва. У 1996 році вона закінчила Одеський театральний ліцей, у 2003 – отримала диплом Одеського національного університету ім. Мечникова. Деякий час працювала в Одеськом театрі кукол, є актрисою Одеського театру юного глядача. Іноді знімається у кіно.

05.10.2020
об 10:16