Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

16.10.2020
об 10:53

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо  їй участі у цікавих проєктах, нових ролей у кіно та театрі.

Глядачам пропонуємо невелику добірку стрічок, де грає акторка.

Серіал «Що робить твоя дружина?» розповідає про слідчого Ігоря, якому загрожує звільнення. Його дружина таємно намагається допомогти чоловіку у розслідуванні складних справ, вигадуючи всілякі методи передачі потрібної інформації, аби начальство чоловіка було переконане, що саме Ігор знаходить нові зачіпки. Вона звертає увагу на те, на що чоловіки зазвичай не дивляться і невзначай «підкидає» докази до відома власного чоловіка.

В цьому серіалі Олена Михайличенко грає роль медсестри Світлани.

Головна героїня серіалу «Пошта» - Олена нещодавно розійшлась з чоловіком. Нині в неї нова робота, але минуле переслідує дівчину, на додачу Олена втрапила в одну кримінальну історію. Її колега по роботі Андрій допомагає дівчині виплутуватись зі складних ситуацій.

У цьому серіалі іменинниця грає роль героїні на ім'я Олена.

Серіал «Жіночий лікар» розповідає про лікаря-ординатора пологового будинку в обласній лікарні Романа. Він часто приймає ризикові рішення, аби допомогти жінкам і через це в нього виникають конфлікти з керівництвом лікарні.

У цьому серіалі Олена Михайличенко грає роль героїні Лариси.

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

10.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Микола Боклан

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу», Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

13.10.2020
об 11:33

Новини

Дні народження зірок: Олена Курта

Сьогодні, 14 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Олена Курта. Народилась вона в Ужгороді. Професію акторки опановувала в акторській майстерні Михайла Кострова та у театральній студії «Чорний квадрат». Артистка постійно самовдосконалюється, відвідуючи різноманітні професійні семінари та курси.

14.10.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

15.10.2020
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Павло Чирва

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

16.10.2020
об 10:15