Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олена Лавренюк

18.12.2020
об 11:35

Сьогодні своє 35-річчя святкує українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Вона народилася 18 грудня у Львові, вищу освіту отримувала в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Спочатку була ведучою прогнозу погоді на одному з телеканалів, а згодом почала свій шлях у кіно, дебютувавши 12 років тому в фільмі «13 місяців».

Знаковою стрічкою для Олени Лавренюк став фільм «DZIDZIO Контрабас», в якому вона зіграла дівчину на ім’я Олена. Саме ця роль принесла актрисі не аби який успіх і популярність.

 

 

Згодом вона зіграла провідну роль у комедійному фільмі «11 дітей з Моршина» Аркадія Непиталюка. Її героїня Сніжана має намір отримати легкі гроші, однак на заваді їй стають діти.

 

 

Наразі Олена Лавренюк як актриса задіяна у історично-романтичній костюмованій сазі «Кава з кардамоном». В ньому вона виконує не тільки головну роль, а й виступає як шоуранер проєкту. До речі, він є екранізацією книги «Мелодія кави у тональності кардамону» Наталії Гурницької.

 

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо їй творчої реалізації, цікавих ідей, різнопланових і багатомірних героїнь, а також здійснення мрій.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ольга Герман

Сьогодні свій 32 день народження святкує українська акторка та продюсерка Ольга Герман. Свою акторську кар’єру дівчина розпочала з навчання у Київському національному університеті театру кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, що і не дивно, оскільки вона ще з дитинства була близька до мистецтва і закінчила ще й музичну школу по класу фортепіано. Іноді вона також приділяє час театральним постановкам, серед яких «Чайка», «Одруження Бальзамінова» та «Оркестр».

13.12.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Марія Стопник

Сьогодні свій день народження святкує молода українська акторка Марія Стопник. Дівчина народилася 15 грудня у Тернополі. Вперше глядач її помітив на одному з кастингів «Х-фактору». Її виступ запам’ятався не тільки аудиторії, а й суддівському складу.

15.12.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Тарас Цимбалюк

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру, кіно і телебачення Тарас Цимбалюк. Народився він 16 грудня в Черкаській області. Ще у період навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого почав співпрацювати з Київським академічним Молодим театром та Київським академічним театром юного глядача на Липках.

16.12.2020
об 10:43

Новини

Дні народження зірок: Наталія Денисенко

17 грудня свій день народження святкує українська акторка театру, кіно та дубляжу, а також дикторка, режисерка та телеведуча Наталія Денисенко.

17.12.2020
об 10:23

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Лінартович

18 грудня свій 69-й день народження відзначає відомий український актор театру та кіно, актор та режисер дубляжу, режисер муніципального театру «Київ» Костянтин Лінартович. Після навчання в Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого виступав на сценах Кримського російського драматичного театру ім. Горького та Київського Молодого театру. Очолював театри Збройних сил України та «Дзвін». VGL cinema зв'язався з Костянтином Костянтиновичем, щоб привітати його зі святом і запитати, як він планує відзначити свій день народження.

18.12.2020
об 10:05