Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Олена Курта

14.10.2020
об 10:10

Сьогодні, 14 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Олена Курта. Народилась вона в Ужгороді. Професію акторки опановувала в акторській майстерні Михайла Кострова та у театральній студії «Чорний квадрат». Артистка постійно самовдосконалюється, відвідуючи різноманітні професійні семінари та курси.

 

Редакція VGL cinema вітає Олену з Днем народження, бажаємо їй нових ролей, а глядачам пропонуємо подивитись кінороботи іменинниці.

 

«Вільні гроші» - вебсеріал, в якому розповідається про світ інвестицій. Тут фінансові вкладення розглядаються через різноманітні історії працівників фінансової компанії. Серіал відносять до жанру галузевих та професійних багатосерійних стрічок.

У цьому серіалі Олена Курта грає роль Альбіни Гриневської.

 

«Переполох у Трускавці» - історія про вчительку, яка поїхала на літературний фестиваль у Трускавець і випадково потрапила на інший захід. Ця поїздка кардинально змінила життя головної героїні.

Тут Олена Курта грає роль Олени Богданівни.

 

«Школа. Випускний» - історія про школярів та учбовий заклад. Продовження серіалу «Школа». Пожежа в кінотеатрі змінює погляди на життя усіх героїв. Непримиримі вороги стають друзями, герої вирішують хто, з ким буде в подальшому житті…

У цьому серіалі Олена Курта грає роль завуча Дарини Петрівни.

 

«Анахата» - короткометражна стрічка про любов та відносини. Анахата – це серцева чакра, яка відповідає за любов. Вона породжує прагнення до гармонії, керує нашими здібностями віддавати і приймати почуття. Ця історія про те, що робити, коли анахата заблокована.

У цьому фільмі Олена Курта грає роль Віри.

 

«Карпатський рейнджер» - серіал про те, як канадець, українського походження Пол Гордійчак приїздить до України в якості інструктора програми «Украиїнський шериф». Раптова загибель колеги змушує Пола залишитися в країні до кінця розслідування, а згодом ще й тимчасово стати головним дільничим карпатського містечка Нагура. Канадець, звиклий дотримуватись правил і законів, зіштовхується з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються без покарання. До того ж за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий новопризначеному шерифу.

У цьому серіалі Олена Курта грає роль психологині Світлани.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олександра Усатенко

12 жовтня свій день народження святкує українська акторка Олександра Усатенко. Сьогодні їй виповнюється 31 рік. Народилася Олександра в Києві, закінчила індивідуальні курси акторської майстерності, відвідувала телешколу ShowMax та отримала диплом Київського національного університету культури та мистецтв. У вільний час грає на гітарі, займається вокалом, бігом, верховою їздою. Також має танцювальний досвід – раніше займалась латиноамериканськими танцями та спортом – змішана боротьба ММА.

12.10.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Аліна Костюкова

Сьогодні, 13 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Аліна Костюкова. Народилася вона у Харкові. В 2007 році закінчила Харківський університет ім. І. Котляревського, де на театральному факультеті опановувала спеціальність «актор театру і кіно». Грає у Києвському Молодому театрі та знімається в кіно.

13.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Микола Боклан

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу», Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

13.10.2020
об 11:33

Новини

Дні народження зірок: Ірина Складан

Сьогодні, 11 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірина Складан. Вона народилася у Тернополі. Її батько – драматичний актор Богдан Стецько. У 1986 році закінчила театральну студію при Львівському академічному драматичному театрів ім. М. Заньковецької, у 2005 році отримала другу спеціальність і закінчила режисерське відділення Рівенського гуманітарного університету. У 1987 почала працювати у Тернопільскому драматичному театрі. У 1998 році стала керівником молодіжного театру «Багато галасу» у місті Тернопіль. Знімається у кіно та є викладачем майстерності актора у ТНПУ.

11.10.2020
об 10:32