Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олексій Тритенко

11.12.2020
об 10:54

11 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Олексій Тритенко. Ще в школі він вирішив стати артистом. Навчався у Дніпрі, потім працював в театрах – спочатку в Одесі, потім в Києві, знімався у кіно, але популярність серед глядачів йому принесла роль дільничого Андрія Макаренка у телесеріалі «Коли ми вдома».

VGL cinema вітає Олексія з Днем народження й бажаємо іменинникові гарної вдачі, персонажів, над якими цікаво працювати та здійснення заповітних бажань.

 

Наразі фільмографія Олексія Тритенко доволі різнобарвна – від телефільмів і ситкомів до художніх стрічок різної тематики. Ми пропонуємо три фільми для вечірнього перегляду, в яких грає Олексій.

 

«Чорний ворон»

Фільм знято за мотивами роману-бестселеру Василя Шкляра «Чорний ворон. Залишенець». Події розгортаються у 1922 році. Колишній офіцер армії УНР Іван (на прізвисько Ворон) приїздить разом із вагітною дружиною до батька на хутір неподалік містечка Кам’янка. Вони сподіваються почати нове життя, отримати документи, адаптуватися до нової влади. Але вже на вокзалі стають свідками розвантаження панцерника і свіженького полку ГПУ на чолі з чекістом Євдокімовим, який прибув на придушення холодноярців. Іван дуже швидко розуміє, що в серці Холодноярської республіки втекти від війни не вдасться. Невдовзі Євдокімов арештовує пов’язаного з повстанцями Іванового батька, а його самого пробує завербувати і змусити втертися в довіру до повстанців. Іван постає перед дилемою – терпіти ганьбу і насильство над своєю сім’єю заради ілюзії миру, чи самому приєднатися до повстанців.

 

«Крути 1918»

Події у стрічці відбуваються в січені 1918 року. До Києва стрімко наближаються більшовицькі загони, що прагнуть встановити на українських землях радянську владу. Місто наповнене агентами Троцького, йде агітація пролетаріїв. Михайло Грушевський видає IV Універсал – про захист України. На захист батьківщини стають усі боєздатні військові УНР. Залізничну станцію Крути, через яку в напрямку столиці мають пройти більшовики, захищатимуть 400 юнаків, студенти та курсанти. Серед захисників – Андрій та Олекса Савицькі, сини генерала. Фільм засновано на основі реальних подій.

 

«Хайтарма»

Фільм розповідає про сталінську депортацію кримських татар, вчинену у травні 1944 року. Ця трагічна сторінка в історії кримськотатарського народу показана через погляд прославленого льотчика, національного героя кримських татар Амет-Хана Султана: після вигнання нацистських окупантів з Криму, військове командування дозволило Амет-Хану разом з його бойовими товаришами відвідати батьків у Алупці. За збігом обставин на час перебування льотчиків у Алупці припала операція НКВС з примусової депортації кримських татар. Радянський ас, якого боялися німецькі пілоти, не зміг захистити свій народ від злочину сталінського режиму.

Сюжет побудовано на реальних подіях, а зрежисував стрічку ще один сьогоднішній іменинник Ахтем Сеітаблаєв.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олег Карпенко

7 грудня в українського актора театру та кіно, теле- та радіоведучого Олега Карпенка день народження. Він народився в Одесі, навчався в Народній студії кіноактора при Одеській Кіностудії імені О. Довженка. Наразі його акторська фільмографія налічує понад 30 кіноробіт, серед яких є іноземні стрічки, адже вільне володіння англійською дає можливість грати іноземних проєктах. Також своїми професійними знаннями Олег ділиться зі студентам, яким викладає акторську майстерність.

07.12.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Євгенія Гладій

Сьогодні свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Євгенія Гладій. Вона народилася 7 грудня в київській сім’ї артистів, тож у дитинстві дівчині доводилося проводити час за лаштунками та на знімальному майданчику. Щоправда, у юнацтві Євгенія обрала факультет філології, вивчала романо-германські мови, потім працювала перекладачкою та вчителькою в школі. Проте в якийсь момент вирішила покинути все та стати актрисою, як батьки.

07.12.2020
об 11:14

Новини

Дні народження зірок: Руслан Ярошенко

Сьогодні свій день народження святкує Руслан Ярошенко. Народився він 8 грудня в Умані, згодом переїхав до Києва, наразі знімається в кіно.

08.12.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Денис Роднянський

9 грудня свій день народження святкує український актор та режисер Денис Роднянський. Фах режисера він отримав у Київському університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, однак наразі частіше знімається в кіно як актор.

09.12.2020
об 10:29

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Василюк

10 грудня свій 48-й день народження відзначає український актор і телеведучий В'ячеслав Якович Василюк. У 1993 році він закінчив Київське естрадно-циркове училище за спеціальністю «артист розмовного жанру», а у 2003 році – Київський національний університет культури і мистецтв. Був ведучим програми «Звана вечеря» на телеканалі СТБ та програми «На добраніч діти» на Першому національному телеканалі. У кіно почав зніматися з 2003 року. На сьогодні в його активі понад 150 робіт у фільмах та серіалах. Напередодні дня народження актора VGL cinema вирішив дізнатися у В'ячеслава, як він встигає брати участь у такій великій кількості проєктів і які ролі йому більше до вподоби.

10.12.2020
об 10:17