Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олексій Комаровський

12.03.2021
об 10:47

12 березня народився український актор Олексій Комаровський. Здебільшого він знімається в телесеріалах. Популярність Олексію принесла головна роль в телепроєкті для каналу НЛО TV «Паніка Вова», який вийшов в ефір два роки тому. Про нього та інші серіали, в яких можна побачити сьогоднішнього іменинника розповідаємо детальніше.

«Паніка Вова»

 

 

Популярний (у минулому) актор, зірка детективних серіалів  Володимир Бойко стає заручником обставин і дійсно стає детективом – але  вже не на екрані. У розслідуваннях йому допомагає давня знайома Ніка, яка добре знається на комп'ютерних технологіях. Розплутавши одну справу, пара береться за інші – складні, серйозні виклики, часто навіть вбивства.

 

«Тато Ден»

 

 

24-річний красунчик Ден, за яким шаленіють жінки, та 39-річна бізнеследі Тіна розпочинають стосунки без зобов’язань. Такий союз цілком влаштовує обох партнерів, аж поки Ден, який і думати раніше не хотів про серйозні стосунки, не починає розуміти, що по вуха закохався в Тіну. Попереду на Дена чекає знайомство з трьома дітьми обраниці, а Тіна дізнається, що мама Дена – це її шкільна подружка.

У комедійному серіалі, який транслювали на телеканалі СТБ Олексій Комаровський грає роль другого плану.

 

«Ф.І.Л.І.Н»

 

 

Молода, але вже досвічена слідчена Кіра Корн, пропонує своєму начальнику, Валентину Смешку, використовувати для розслідування справ інноваційну комп'ютерну програму «Філін», створену її другом. «Філін»,  може знаходити відмінності та спільні риси у злочинах різних років, різних регіонів, аналізувати гучні нові справи зі старими схожими, шукає нові шляхи розслідування.

Смешко, як і багато людей старшого покоління, не довіряє інноваційним технологіям, і не хоче з ними зв'язуватися, але Кіра продовжує тиснути на нього. Скориставшись резонансною справою, однією з жертв в якій стала хрещениця заступника МВС, вона змушує Смешка скористатися можливостями «Філіна». Програма доводить свою унікальність, завдяки їй і команді професіоналів – злочинці покарані. Смешко дає добро на створення спеціального відділу.

Відділ починає успішно працювати, Смешко задоволений результатом доти, поки «Філін», не починати розкривати елементи корупції і причетності вищого поліцейського керівництва до особливо резонансних злочинів. Смешко боїться, що втратить посаду, але і припинити роботу успішного відділу теж не може. Єдиний вихід – завалити відділ особливо складними справами, які не розкриють, і експеримент згорнуть.

 

В цьому телесеріалі для ТРК «Україна» Олексій Комаровський грає роль другого плану.

Редакція VGL cinema вітає Олексія з Днем народження, бажаємо реалізації творчого потенціалу.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Шадрін

8 березня народився український актор Сергій Шадрін. Його фільмографія складається з телепроєктів і повнометражних стрічок. Про декілька нещодавніх кіноробіт, в яких задіяний актор, з нагоди дня народження Сергія й розповідаємо.

08.03.2021
об 10:26

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Стасенко

9 березня свій день народження святкує український актор театру та кіно В'ячеслав Стасенко. Він давно знімається в кіно та телесеріалах. Головну роль виконав у короткометражному фільмі «Дім на краю планети» режисерів Олексія Соболєва та Михайла Коротеєва. Драма отримала дві нагороди за найкращий короткометражний фільм на Los Angeles CineFest та Спеціальний приз журі Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів. З нагоди персонального свята актора ось ще декілька проєктів, в яких можна побачити В'ячеслава Стасенка.

09.03.2021
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55

Новини

Дні народження зірок: Яна Ключник

11 березня народилася українська актриса театру та кіно Яна Ключник. Цьогоріч на екрани має вийти фільм «Ведмежа пастка», в якому сьогоднішня іменинниця виконує головну роль. У 2020-му в український прокат також виходила стрічка «Передчуття» за участі Яни, проте в цій роботі В’ячеслава Криштофовича акторка з’являється в епізоді.

11.03.2021
об 10:18