Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олексій Горбунов

29.10.2020
об 10:11

29 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 59 років. Народився він у Києві, у 1984 році закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого і одразу дебютував у кіно. Має двох доньок Анастасію та Софію.

Редакція VGL cinema вітає Олексія Сергійовича з Днем народження, бажаємо йому участі у цікавих творчих проєктах та ще більше вдало втілених на екрані образів.

Читачам ми пропонуємо дізнатись ТОП -10 цікавих фактів про актора.

1. Після закінчення школи не зміг вступити до Київського Театрального інституту через те, що не був комсомольцем. Тож майбутній актор пішов працювати у театр ім. Лесі Українки монтувальником та підсобним робітником в акторському цеху. У театрі завдяки Аді Роговцевій познайомився з актором і педагогом Костянтином Степанковим, на курсі якого потім вчився.

2. У дитинстві весь вільний час проводив на стадіоні «Динамо» дивлячись, як на стадіоні тренуються футболісти. Мріяв покинути СРСР та виїхати за кордон.

3. Перший фільм актора «Вантаж без маркування» У ньому він зіграв головну роль. Перший знімальний день співпав з днем вручення диплома. Та подивитись стрічку за своєї участі Олексій Горбунов зміг тільки через два роки. Сталося це тому, що актор після зйомок пішов в армію, а фільм дивився у кінотеатрі «Славутич» під час одного з армійських звільнень.

4. Як зізнався сам Олексій Горбунов, у молодості він займався фарцуванням – міняв значки на жувальну гумку, перепродавав ношені джинси. Через це у 1981 році потрапив до КПЗ.

5. У 1990-х роках через кризу на кіностудії ім. О. Довженко у кіно отримував тільки невеликі ролі, тож підробляв таксуванням.

6. У різні роки вів на українському ТБ передачі «Нічний будильник» (1998 р) та «Диво-люди» (2008 р).

7. З червня 2018 року веде авторську програму на «Першому міському радіо 102,7 FM» в Одесі. До цього працював ведучим на київських радіостанціях «Континент» та «Ностальжі».

8. Соліст гурту «Грусть пилота» .

9. Актор є організатором та ведучим двох дискотек «Джанкой» та «Джуманджи» у Києві.

10. У 2016 році отримав звання Народного ариста України.

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Бистрицька

26 жовтня своє 33-річчя святкує українська акторка Вікторія Бистрицька. Вона закінчила Театральний університет ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Театрі юного глядача на Липках та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Іванна Ніцак

26 жовтня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Іванна Ніцак. Сьогодні їй виповнюється 22 роки. Закінчила майбутня артистка Одеське театрально-художне вчилище та Луганську державну академію культури та мистецтв. Працює в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеши та знімається у кіно.

26.10.2020
об 10:52

Новини

Дні народження зірок: Даніїл Каменський

Сьогодні, 27 жовтня, свій 20-річний ювілей святкує український актор Даніїл Каменський. Народився він у Полтаві, закінчив театральне відділення Полтавської школи мистецтв і Гадяцький державний коледж культури та мистецтв ім. І. Котляревського.

27.10.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Ангеліна Самчик

28 жовтня свій день народження святкує українська акторка Ангеліна Самчик. Сьогодні їй виповнюється 24 роки. Дівчина закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка Карого, грає у «Новому театрі» та знімається в кіно. В цьому році Ангеліна Самчик стала дружиною актора Максима Самчика, до цього вона носила дівоче прізвище Трандафілова.

28.10.2020
об 10:05