Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олексій Авраменко

04.09.2020
об 10:19

4 вересня свій день народження святкує  український актор театру і кіно Олексій Авраменко. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. З 2011 року грає на театральній сцені, за рік він почав зніматися у серіалах. Серед захоплень актора психологія, лінгвістика, хореографія, акробатика та їзда верхи.

Редакція VGL cinema вітає Олексія з Днем народження, бажаємо йому втілення творчих задумів, нових ролей у кіно та театрі. Для глядачів ми підготували невеличку добірку робіт Олексія.

Головний герой стрічки «Мислителі» - математик Олександр потрапив до лав людей, що називають себе «мислителі». Вони можуть впливати на хід світових подій та борються з ідеями, що можуть зруйнувати людство зсередини. Коли Олександр став один з «мислителів» виявилось, що йому потрібно поєднувати свій новий статус зі звичним життям…

У цьому фільмі Олексій Авраменко грає головну роль математика Олександра.

«Зв'язок» - драматичний мультиплатформний серіал, що розмиває межі між реальністю та розробленими сценаріями розваг. «Зв'язок» показує, яким малим став наш світ, подорожуючи з Болгарії до Канзасу, з Канади до Лондона за допомогою телефонів, скайпу та інших способів спілкування один з одним.

У цьому серіалі іменинник грає роль Олексія.

Серіал «Виходьте без дзвінка» розповідає історію Богдана, який працює таксистом, а у минулому був автогонщиком. Його дружина гине в автокатастрофі, винуватець аварії залишається на свободі, тож Богдан хоче самостійно відновити справедливість. Покарати кривдника йому вдається, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія.

Олексій Авраменко грає в цьому серіалі персонажа, який допомагає Богдану.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Остап Халавко

2 вересня свій день народження святкує український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

02.09.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Остап Ступка

Свій день народження 2 вересня святкує український актор театру і кіно, ведучий Остап Ступка. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Остап Ступка – син відомого українського актора Богдана Ступки та балерини Лариси Ступки. З такими талановитими батьками не дивно, що Остап також став актором. Закінчивши Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого він через рік став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка, розпочав кар’єру в кіно та на телебаченні.

02.09.2020
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Микола Григоренко

3 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Микола Григоренко. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Професійний актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 1995 року працював в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Згодом переїхав до Києва. У кіно знімається з 2010 року.

03.09.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Володимир Маркович

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

03.09.2020
об 11:09