Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олександра Усатенко

12.10.2020
об 10:45

12 жовтня свій день народження святкує українська акторка Олександра Усатенко. Сьогодні їй виповнюється 31 рік. Народилася Олександра в Києві, закінчила індивідуальні курси акторської майстерності, відвідувала телешколу ShowMax та отримала диплом Київського національного університету культури та мистецтв. У вільний час грає на гітарі, займається вокалом, бігом, верховою їздою. Також має танцювальний досвід – раніше займалась латиноамериканськими танцями та спортом – змішана боротьба ММА.

 

Редакція VGL cinema вітає Олександру з Днем народження, бажаємо їй нових ролей та цікавих проєктів.

 

Вибрана фільмографія іменинниці:

Головний герой серіалу «Виходьте без дзвінка-2» - Богдан, працює таксистом, у минулому він був автогонщиком. Його дружина загинула в автокатастрофі, винуватець аварії залишився на свободі, тож Богдан самостійно відновлює справедливість. Покарати кривдника йому вдалось, однак чоловік сам ледве не опинився за ґратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія. У другій частині на них чекають нові злочини та пригоди.

У цьому серіалі Олександра Усатенко грає роль Каті.

 

«Опікун» стоматолог Олексій вертаючись з роботи доддому випадково збив на дорозі телеведучу Анну. Вона у комі, хоча Олексій не винен колеги його засуджують, а по телебаченню постійно обливають брудом. Олексій згодом дізнається, що у Анни є син Дмитро і поки мати у лікарні хлопчик перебуває у дитбудинку. Він обіцяє допомогти і стає опікуном для дитини. У Олексія та Дмитра складаються непрості стосунки…

У цьому серіалі Олександра Усатенко грає роль редактора шоу Алли Клименко.

 

Серіал «Жіночий лікар- 4» - дія відбувається у приватній гінекологічній клініці. Разом з головним героєм минулих сезонів Романом жінкам допомагають два нових лікарі – Олександр та Наталія. Між ними виникає симпатія. Також у колектив повертається лікар Олег Чернов, який має свої таємниці.

У цьому серіалі Олександра Усатенко грає роль Віолети.

 

 Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Метт Деймон

8 жовтня 1970 року народився Метт Деймон, популярний американський актор, продюсер та сценарист. Деймона можна назвати «золотим» хлопчиком Голлівуду. До 30 років він став одним з найбільш затребуваних американських акторів і володарем найпрестижніших кінонагород, в тому числі, премій «Оскар» та «Золотий глобус». Журнал Forbes у 2007 році назвав Метта Деймона «найкращим вкладенням» у Голлівуді, оскільки його фільми приносили 29 доларів за кожен долар, який йому платили. Однак, щоб досягти свого високого становища акторові довелося докласти величезних зусиль.

08.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олесь Каціон

9 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олесь Каціон. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. Закінчив Олесь Київський національний університет будівництва та архітектури. Ще студентом 4 курсу почав грати у спектаклях Театру-студії «Чорний квадрат» у Києві. У 2009 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працював актором столичних театрів «Чорний квадрат», «Ательє 16» та Театру на Подолі.

09.10.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

10.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Ірина Складан

Сьогодні, 11 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірина Складан. Вона народилася у Тернополі. Її батько – драматичний актор Богдан Стецько. У 1986 році закінчила театральну студію при Львівському академічному драматичному театрів ім. М. Заньковецької, у 2005 році отримала другу спеціальність і закінчила режисерське відділення Рівенського гуманітарного університету. У 1987 почала працювати у Тернопільскому драматичному театрі. У 1998 році стала керівником молодіжного театру «Багато галасу» у місті Тернопіль. Знімається у кіно та є викладачем майстерності актора у ТНПУ.

11.10.2020
об 10:32