Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олександра Рудницька

16.08.2020
об 10:18

Сьогодні, 16 серпня, свій день народження святкує українська акторка  Олександра Рудницька. У 2016 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році стала працювати у театрі КХАТ. Гру в театрі суміщає з роботою у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Олександру з Днем народження. Бажає артистці участі у цікавих проєктах та повної реалізації творчих задумів і мрій.

Читачам пропонуємо подивитись такі роботи за участю Олександри:

Детективне серіаліті «Агенти справедливості» у кожній серії розповідає про незалежні журналістські розслідування реальних злочинів. Нова серія – нова історія. До популярного журналіста звертають звичайні люди, яким потрібна допомога у розкритті того чи іншого злочину. Допомагає йому у розслідуваннях приватний детектив Наталія. Також до розкриття злочинів ці двоє залучають інших експертів, наприклад, психологів, криміналістів, юристів, фізіогномістів та інших.

У цьому проєкті Олександра грає роль танцівниці.

 «Черговий лікар» - серіал, що розповідає про роботу звичайної лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і чергові лікарі стають учасниками цих драм. Іноді вони просто спостерігають за подіями, а іноді – допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють в одній з київських лікарень. Вони різні за характером, але хочуть тільки одного – допомогти своїм пацієнтам.

Олександра Рудницька грає тут героїню на ім’я Жасмин (29 серія)

У центрі сюжету серіалу «Філін» - історія відділку поліції, працівники якого беруться розплутувати складні справи за допомогою спеціальної комп’ютерної програми «Філін». Проте не всім робітникам подобаються такі «нововведення». «Співпраця» з програмою викликає непорозуміння між людьми різних поколінь…

Олександра Рудницька грає тут героїню на ім’я Олена.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Вергелес

11 серпня свій День народження святкує українська акторка, телеведуча та співачка Анастасія Вергелес. Сьогодні дівчині виповнюється 29 років. Народилась артистка у Вінницькій області. За її плечима – музична школа (клас фортепіано), вокальна студія та Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала ведучою ранкового розважального шоу «Ранок по-київські», була ведучою-журналістом програми «Телеакадемія», є організатором фестивалю «Woodstock Україна» та музичним директором фестивалю «Трипільске коло».

11.08.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Валерій Величко

Сьогодні, 12 серпня, свій день народження святкує український актор Валерій Величко. Народився він у 1988 році в Прилуках. Закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у кіно, театрі та знімається в рекламі. У 2017 році брав участь у співочому шоу «Голос країни», а також у шоу «Україна сльозам не вірить».

12.08.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Нежельський

15 серпня свій день народження святкує український актор Дмитро Нежельский. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2009-му майбутній артист закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у театрі «Сузір’я», знімається у кіно та дублює різні стрічки. Окрім цього, актор є голосом каналів «Футбол 1», «Футбол 2», «Надія» та NickyKids.

15.08.2020
об 10:25