Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олександр Суворов

05.09.2020
об 10:12

5 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олександр Суворов. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Народився Олександр у Дніпрі, закінчив місцеве театрально-художне училище. З 1990 року є актором Одеського драматичного театру. Тоді ж почав зніматись у кіно.

 

 

Редакція VGL cinema вітає Олександра з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно і театрі, втілення творчих мрій.

 

Для читачів ми підготували добріку проєктів, де грає іменинник.

 

«Упереджене ставлення» - новий серіал, що розповідає про співробітницю патрульної поліції Наталю. Вона вже сім років не спілкується з рідним сином і це дуже пригнічує жінку.  Дитина не може пробачити матері, що коли та була слідчим не «відмазала» його від тюрми. Через своє ставлення до злочинців та те, що вона не допомогла сину від жінки пішов чоловік. Всі троє не спілкуються один з одним, аж поки хтось не вбиває сина Наталі. Тоді вона та колишній чоловік – судмедєксперт об’єднуються заради того, аби знайти вбивцю сина.

У цьому серіалі Олександр Суворов грає роль героя на ім’я Вадим.

 

Кадр з фільму «Упереджене ставлення»

 

 

«Сувенір з Одеси» - пригодницький серіал, знятий за мотивами роману Валерія Смирнова «Труна з Одеси». Події у стрічці розгортаються протягом ХХ ст.. У 1917 році після перевороту місто за три роки переживає зміну семи влад. Та поки політики й уряди змінюють один одного вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей – отамана Котовського та Мішки Япончика.

У цьому серіалі Олександр Суворов грає персонажа Єрохіна.

 

«Таємне кохання» - головна героїня Люба кохає майбутнього прокурора Юрія. Вони збираються одружиться. Та якось увечері, під час страшної зливи він на смерть збиває вагітну жінку. Якщо Юрій зізнається у скоєному наїзді, його прокурорська кар'єра буде знищена, тому Люба бере на себе чужу провину й сідає до в'язниці. Тут її чекає багато випробувань.

У цьому серіалі Олександр Суворов грає роль прокурора Артема Володимировича.

 

«Інша» - головна героїня Уляна стала випадковим свідком убивства і тепер переховується від бандитів. Її кращий друг допомогає їй зникнути, тож перевозить жінку до іншого міста, де мешкає її успішна сестра-близнючка Лера. Проте на порозі зустрічі Уляна дізнається, що сестра щойно загинула. А все її оточення – чоловік, друзі, колеги – приймають Уляну за Леру. Але чи зможе Уляна стати повноцінною хазяйкою чужого життя, виконуючи роль іншої людини…

У цьому серіалі Олександр Суворов грає роль кримінального бізнесмена Юрія Павловича.

 

Серіла «Чуже життя» описує події з 1939 по 1955 роки та життя чотирьох героїв в цей час – Сергія, Віктора, Поліни і Любові. Син директора великого заводу союзного значення і вихованець дитбудинку, скромна продавщиця і яскрава актриса – їх життя переплелися, для того щоб проявити найкращі і найгірші людські риси. Один вижив у концтаборі, але змушений жити під чужим ім'ям. Другий став героєм війни, але змушений брехати своїй дружині, щоб її не втратити. Обом жінкам доводиться приховувати своє минуле кохання, щоб знайти собі місце в сьогоденні. Чи зможуть наші герої вийти з гідністю з лабіринтів Долі?

У цьому серіалі Олександр Суворов грає героя на прізвисько Корж.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Олексій Авраменко

4 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Олексій Авраменко. Сьогодні йому виповнюється 41 рік. З 2011 року грає на театральній сцені, за рік він почав зніматися у серіалах. Серед захоплень актора психологія, лінгвістика, хореографія, акробатика та їзда верхи.

04.09.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Остап Халавко

2 вересня свій день народження святкує український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

02.09.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Остап Ступка

Свій день народження 2 вересня святкує український актор театру і кіно, ведучий Остап Ступка. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Остап Ступка – син відомого українського актора Богдана Ступки та балерини Лариси Ступки. З такими талановитими батьками не дивно, що Остап також став актором. Закінчивши Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого він через рік став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка, розпочав кар’єру в кіно та на телебаченні.

02.09.2020
об 10:54

Новини

Дні народження зірок: Микола Григоренко

3 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Микола Григоренко. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Професійний актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 1995 року працював в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Згодом переїхав до Києва. У кіно знімається з 2010 року.

03.09.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Ксенія Данилова

1 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ксенія Данилова. Сьогодні їй виповнюється 26 років. Ксенія народилась у Сумах, закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані з’явилась ще під час навчання, у 2012 році. Роботу в кіно дівчина вдало поєднує з грою на театральній сцені.

01.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Володимир Маркович

3 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Володимир Маркович. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2005 році актор закінчив Харківський Державний Університет мистецтв ім. І. Котляревського. Має дві освіти – актор театру і кіно, а також режисер театру драми. До 2017 року працював у Харківському академічному театрі ім. Пушкіна, у 2017 – переїхав до Києва. У 2016 році почав зніматись у кіно.

03.09.2020
об 11:09