Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олександр Рудько

16.02.2021
об 10:13

16 лютого в Києві народився український актор театру та кіно Олександр Рудько. Сьогодні йому виповнюється 32 роки.

Олександр ріс різностороннім хлопцем, він відвідував гуртки з плавання, футболу, боксу, легкої атлетика, а ще встиг закінчити музичну школу. Актор вміє грати на гітарі, фортепіано та ударних.

Ще навчаючись у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, Олександр почав працювати в театрі. Після закінчення вишу, він почав зніматися і в кіно. Наразі театральну сцену він суміщає з роботою на знімальних майданчиках. Ось декілька проєктів, в яких можна побачити акторську гру Олександра Рудько на екрані.

«Мир вашому дому!»

 

Початок XX-го століття, єврейське село в Україні. Бідний молочник Тев’є має п’ять дочок, для яких єдиний шанс вирватися зі злиднів – вдало вийти заміж. Але плани на майбутнє у батька і дівчат кардинально різні…

В екранізації п’єси Григорія Горіна «Заду́шна молитва» заснованої на збірці Шолом-Алейхема «Тев'є-молочар» Олександр Рудько грає одну з головних ролей.

 

 

«Сидорéнки-Сидóренки. Ремонт стосунків»

 

У родинах СидОренків та СидорЕнків відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

 

«Не говори мені про кохання»

 

 

Життя Ольги Бєлової, співробітниці нотаріальної контори з провінційного містечка, цілком спокійна, а доля – зумовлена. Ольга успішна в роботі, чесна, справедлива та організована, живе з літньою суворої матір'ю Іриною Петрівною і зустрічається з талановитим лікарем Кирилом. У нього щодо Ольги найсерйозніші наміри.

Проте всі плани дівчини руйнує гострий конфлікт з родичкою місцевого міського «верховоди», Наталією Гаврюшиною. У нерівній боротьбі, впевнена у своїй правоті, Ольга не раз поставить на карту найцінніше. Але чи вдасться їй пройти крізь низку зрад, розчарувань і негараздів та отримати право на кохання, і таке просте, але таке крихке щастя?

Редакція VGL cinema вітає Олександра з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій для роботи у нових кінопроєктах і здійснення заповітних бажань.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

11.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

12.02.2021
об 10:41

Статті

Дні народження зірок: Василина Паламар

13 лютого свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Василина Паламар. Сьогодні дівчині виповнюється 23 роки. Вона отримала акторську освіту в КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого і наразі активно знімається в кіно. Щоправда, поки що тільки в епізодичних ролях. Ви могли поміти Василину в маленькій сцені фільму «Скажене весілля 2».

13.02.2021
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Наталія Єфремова

14 лютого у Харкові народилася українська акторка театру та кіно Наталія Єфремова. Майбутню професію вона отримала в Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського. Наразі Наталія працює в театрі та знімається в кіно в ролях другого плану.

14.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Михайло Самарський

15 лютого у Києві народився український актор театру і кіно Михайло Самарський. Сьогодні йому виповнюється 27 років.

15.02.2021
об 10:38