Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олександр Печериця

04.08.2020
об 10:12

4 липня свій День народження святкує український актор Олександр Печериця. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Дитинство він провів у Краматорську. Олександр закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2005 році почав грати на сцені  Національного театру ім.І. Франка. З 2004 року грає у кіно. Нині є заслуженим артистом України.

Редакція VGL cinema вітає Олександра  з Днем народження, бажаємо участі у цікавих проєктах, повної творчої реалізації та гармонії у роботі та особистому житті.

Читачам ми пропонуємо переглянути добірку кіноробіт за участю актора.

«Століття Якова» - серіал, що розповідає про селянина Якова Меха. Його очима глядачі можуть бачити визначні події і українській історії. Яков з дитинства кохав Уляну, почуття були взаємні та батьки дівчини видали її за заможного хлопця. Пішовши з села головний герой вступає до Війська Польского, зустрічає шляхтянку Зосю. Не зважаючи на пройдені війни, складну долю та інші незгоди життя Яків зміг зберегти людяність і здатність любити…

У цьому серіалі Олександр Печериця грає  чоловіка Уляни Тиміша.

 

«Центральна лікарня» - багатосерійна стрічка, що розповідає про найкращого хірурга Маргариту. Вона відповідальна, має маленьку доньку, але улюблена робота забирає в Маргарити весь час і дитині вона не може приділяти належну увагу. У лікарні з’являється хірург Рустам. Коли Маргарита зустрічає нового лікаря у закладі, виявляється, що вони вже знайомі. Що їх пов’язує в минулому і чому лікарка на всі запитання персоналу заперечує своє знайомство з Рустамом.

У цьому серіалі Олександр Печериця грає героя на ім'я Олексій Лозовий.

 

«Кріпосна» - один з найпопулярніших українських серіалів, який також має високий рейтинг і у закордонного глядача. Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання до київського борделю.

Олександр Печериця грає тут працьовитого та благородного поміщика Червінських Панаса.

 

«Скарбниця життя» - серіал розповідає про життя в Україні на початку 1990-х років, коли закривались заводи та відкривались різноманітні кооперативи. Так, молодий Сашко втрапив у  «підприємство», члени якого потайки займались квартирними крадіжками. Справу веде брат Олександра – Павло. Та відносини у хлопців дуже погані. Все – через наречену останнього – Марію. Саша в неї безнадійно закоханий.

Олександр Печериця грає в цьому серіалі Григорія.

 

«Гіркі жнива» - фільм, що розповідає про велике кохання на тлі трагічних подій початку ХХ століття Життя головного героя і його коханої змінюється назавжди, коли вони стають жертвами голодомору та сталінських репресій. У фільмі, окрім українських акторів зіграли відомі голлівудські та європейські артисти. Драма заснована на реальних подіях.

Олександр Печериця грає ім'я Володимира.

 

Читайте також:

Новини

День народження зірок: Дмитро Сова

9 липня свій День народження святкує український актор Дмитро Сова, який наразі приймає участь у зйомках українського психологічного трилеру «Між нами».

09.07.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Тарас Валігура

Сьогодні, 31 липня, свій День народження відзначає актор, сценарист та режисер Тарас Валігура. Він народився у 1976 році в Києві. За першою освітою – психолог, за другою – кінорежисер. Його можна побачити на сцені «Дикого театру». За десять років акторскої кар'єри Тарас встиг знятись у більш ніж 50 проєктах, натомість як режисер створив більше 200 робіт, серед яких реклама, кліпи, телепередачі та декілька короткометражних фільмів.

31.07.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Роман Ясіновський

Сьогодні, 1 серпня, свій день народження святкує український актор Роман Ясіновський. Він народився у 1982 році у Тернополі. З 2004-го працював у Центрі Сучасного Мистецтва «ДАХ». У 2007 році закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у київському театрі «Золоті ворота» та активно знімається у кіно.

01.08.2020
об 10:31

Новини

Дні народження зірок: Володимир Жогло

3 серпня свій День народження відзначає найбородатіший актор «Вар'яти-шоу» Володимир Жолго. Сьогодні йому виповнилося 32 роки.

03.08.2020
об 15:35