Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Олександр Кобзар

18.05.2020
об 18:49

Сьогодні українському актору театру та кіно, який також отримав визнання як режисер, заслуженому артисту України Олександру Кобзарю виповнилося 43 роки.

Олександр Кобзар народився 18 травня 1976 року у Києві. Раннє дитинство майбутнього актора пройшло в районі Оболонь. У підлітковому віці хлопчик разом з батьками переїхав до Ніжина, де й закінчив школу. Пов’язувати своє життя з акторською майстерністю абітурієнт не планував. Отримавши атестат, Олександр поїхав до Києва з метою вступу до педагогічного вузу. Проте цим планам не судилося здійснитися, й довелося повернувся до Ніжина, де за компанію з найкращим другом, який став вчитися в місцевому училищі культури, майбутній актор брав участь у театральних виставах.  

У 2000 році Олександр Кобзар закінчив акторський факультет Київського театрального інституту ім. Карпенко-Карого (курс Б.Ставіцького), а у 2005 році – режисерський факультет (курс К.Дубініна).

З 2004 року - актор Київського академічного театру Драми і комедії на лівому березі Дніпра.

З 2016 року - актор Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки.

Довгий час Олександра Кобзаря вважали театральним актором, на екрані він з'являвся епізодично. Проте сьогодні в його творчому доробку не одна головна роль в повнометражних художніх фільмах та вітчизняних серіалах.

Редакція VGL cinema вітає Олександра з Днем народження та бажає творчої наснаги для майбутніх ролей і фільмів. Читачам же ми пропонуємо провести вечір у компанії з Олександром Кобзарем, переглянувши картини за його участі.

Добірка фільмів та серіалів з Олександром Кобзарем:

«Поводир»

В основу сюжету історичного драматичного фільму українського режисера і сценариста Олеся Саніна «Поводир», покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики. Події відбуваються у 1932-1933-х роках в УСРР у часи індустріалізації, колективізації та напередодні й під час Голодомору й репресій представників Розстріляного відродження.  

У цій картині Олександр Кобзар зіграв співробітника ОДПУ Володимира.

«Скажене весілля-2»

Минув рік відтоді, як донька Василя Середюка (Назар Задніпровський) Катерина (Поліна Василина) вийшла заміж за француза (Джиммі Воха-Воха). Життя не стоїть на місці й прийшов час Василю видавати заміж старшу доньку Наталку (Катерина Кузнецова).

У цьому комедійному фільмі режисера Влада Дикого Олександр Кобзар зіграв сусіда Тараса.


«Остання роль Рити»

Український телевізійний художній фільм «Остання роль Рити», режисера Анатолія Григор'єва, розповідає історію акторки Маргарити Руднєвої (Ольга Сумська). Її популярність в минулому, найкращі ролі вже в минулому. Молодий бізнесмен Антон (Олександр Кобзар), з яким вона живе в цивільному шлюбі, збирається відкрити свою кіностудію, щоб дати нове дихання таланту Рити, яка вирішила всиновити хлопчика Ваню. Цей вчинок дає імпульс кар'єрі Рити, але контакту з Ванею не виходить. Ще й про дитину, яка до того мешкала у дитячому будинку згадала мати. Чим закінчиться ця історія? Чи зможе головна героїня впоратись з творчою кризою та чи дозволить жінка забрати хлопчика рідній матері?

«Родичі»

В цьому телевізійному серіалі Олександр грає разом зі своєю дружиною Вірою Кобзар. Це історія батька, який всіма силами прагне помирити синів, що постійно сваряться через своїх дружин. Якщо хочеться трохи посміятися всією сім’є, то це буде вдалий вибір для легких вечорів в оточенні родини.

«Забути та згадати»  

Цей телевізійний серіал розповідає історію вихованки дитячого будинку Наталії (Анна Висильєва). Вона вийшла заміж за заможного чоловіка Леоніда Мазова (Олександр Кобзар). Заможний наречений, бездоганні манери, красиві залицяння, пишне весілля ... Здавалося б, межа мрій багатьох дівчат, не кажучи вже про 17-річну вихованку дитячого будинку. Проте, що ховається за фасадом красивого життя? Виявивши щоденник першої дружини бізнесмена, яка загинула за дивних обставин, Наташа розуміє: безслідно зникнути – її єдиний шанс зберегти життя.

Фото: internet, lemonade.stylem

Читайте також:

Новини

Дні народженні зірок: Аполлінарія Василина

15 травня – День народження української актриси, зірки фільму «Скажене весілля», Аполлінарії Василиної.

15.05.2020
об 14:48