Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

03.11.2020
об 10:51

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Олександра з Днем народження, бажаємо йому  нових ролей та цікавих сценаріїв.

Добірка кіноробіт актора, що вийшли на екрани за декілька останніх років.

«Опер за викликом» - серіал про, харизматичного досвідченого капітана Артема Трофимова. Трагічна загибель нареченої докорінно змінює його життя, бажання покарати вбивцю приводить його до Департаменту кримінальної розвідки.  Він розплутує надскладні кримінальні головоломки, це справи, які часто загрожують життю героя.

Олександр Ігнатуша грає тут начальника ДКР на прізвисько «Дід».

«Невидимий». Головний герой фільму Йонас переживає вікову кризу та проводить час в Карпатах. Він може відволіктись тільки під час танцю, емоційна яма спонукає його до змін. На танцях у санаторії його помічає продюсер і запрошує взяти участь у танцювальному проєкті литовського телебачення. Проте незабаром із в'язниці на свободу виходить давній ворог Йонаса – Вітас.

У цьому фільмі Олександр Ігнатуша грає роль Петра.

«Я, Ти, Він, Вона». головні герої Максим та Яна прожили у шлюбі 10 років. Однак з часом їх відносини перетворилися на союз, любов на повагу, а пристрасть на подружній обов'язок, тож вони вирішили розлучитись. У обох з’явилися нові захоплення: в Максима – Олена у Яни – Борис. Проте суд, не почувши вагомих причин для розлучення, згідно з законодавством України, дає подружжю місяць на примирення. Ввечері Макс і Яна зустрічаються вдома і влаштовують перший за 10 років справжній скандал. Заспокоївшись, чоловік і жінка приходять до думки про те, що якби вони не мовчали всі ці 10 років, а висловлювалися одразу, то може все було б по-іншому. В решті решт Макс і Яна домовляються за відведений на примирення місяць допомогти один одному зробити те, що вони завжди хотіли спробувати, але боялися про це навіть подумати.

У цьому серіалі Олександр Ігнатуша грає роль головного лікаря.

«Слуга народу» - серіал про те, як вчитель історії Василь Голобородько став президентом і намагається змінити життя людей на краще. Герою доведеться щодня виходити на боротьбу з корумпованими чиновниками.

У цьому серіалі Олександр Ігнатуша грає роль Севастьяна Ніконенко.

«Пес-3» - детективний серіал, де у героя поліцейського Максима Максимова головний напарник - вівчарка на ім’я Пес. Кожну серію Максимов з колегами розплутує складні справи, а допомагає йому у цьому вірний друг. У серіалі є місце не тільки детективному розслідуванню, а й любовній лінію між колишньою дружиною Максимова та його другом Олексієм.

Олександр Ігнатуша грає тут роль нечесного судді.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Інна Капінос

Сьогодні, 31 жовтня, свій День народження святкує заслужена артистка України, акторка кіно і театру Інна Капінос. Народилась вона у Кривому Розі. У 1985 році закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. і. Карпенка-Карого. В тому ж році стала грати у Київському Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка. У кіно дебютувала ще студенткою, у 1983 році. Нині акторка, окрім театру та кіно працює у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де викладає акторську майстерність.

31.10.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Олена Світлицька

Сьогодні, 1 листопада, свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Олена Світлицька. Вона народилася у міста Гадяч, Полтавської області. У 2013 році закінчила Київський інститут театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опанувала спеціальність «диктор та ведуча програм телебачення». У 2015 році закінчила Театральну студію Олени Лазович. Авторка та ведуча інтернет-програми I Love Kie». Грає у Новому драматичному театрі на Печерську та знімається у кіно.

01.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Андрій Мороз

2 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Андрій Мороз. Сьогодні йому виповнюється 54 роки. Народився він у Києві, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2002 року працює у театрі «Колесо» та знімається у кіно.

02.11.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03