Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Олександр Бегма

19.02.2021
об 10:11

19 лютого народився український актор театру та кіно Олександр Бегма. Сьогодні йому виповнюється 30 років. Наприкінці 2020 року вийшло одразу два проєкти, в яких був задіяний Олександр. Так, у листопаді акторську гру сьогоднішнього іменинника можна було побачити на великому екрані в антиутопічній драмі «Номери», а в грудні на телебаченні відбулась прем’єра серіалу антології «Перші ластівки. Zалежні». Докладніше про ці та інші проєти читайте далі.

 

«Номери»

У світі номерів, де існують чіткі правила, раптом пішов збій – Сьомий почав відносини не зі своєю парною – Четвертою. Від цього зв'язку з'являється дитя, котрому дається порядковий номер Одинадцять. Проте у відповідальний момент Сьомий відмовляється від свого сина, так само як вчинив зі своїм другом Дев'ятим, коли той вирішив публічно висловити свою думку. Але саме безхребетному Сьомому вдається звільнити героїв від системи.

У фільмі за п'єсою Олега Сенцова «Номери» Олександр Бегма зіграв Дев’ятого.

 

«Перші ластівки. Zалежні»

Студенти журфаку живуть своїм звичайним життям: ходять на пари, закохуються, влаштовують вечірки та підробляють після навчання. Звичайне життя університету перериває вбивство – в туалеті знайшли тіло студента Івана Кожуха. Поліція вважає, що хлопець вчинив самогубство, а тому швидко закриває справу. А ось викладачка Кіра Зотова переконана, що це вбивство. Вона хоче розслідувати цю справу разом з деякими студентами.

У серіалі «Нового каналу» актор Олександр Бегма втілив персонажа на ім’я Єгор Калита.

 

«Перші ластівки»

1 вересня учня школи знаходять мертвим. Слідча Ольга Макарова намагається з’ясувати, чи підліток наклав на себе руки, чи його навмисно зіштовхнули з даху багатоповерхівки. В ході розслідування їй відкриваються страшні таємниці, що приховують учні, батьки та навіть її син.

У першому сезоні «Ластівок» Олександр Бегма з’явився на екрані в якості свого героя Антона.

 

«Шуша»

Кадр із серіалу «Шуша»

У свої 38 років експерт-криміналіст Олександра Ігорівна Ладиніна ніколи не виходила заміж і не збирається. Вона живе з мамою-математиком, що весь час роз'їжджає по конференціях, і виховує 13-річного брата-непосиду на прізвисько Кабачок. Ладиніна живе заради своєї улюбленої роботи і вірить тільки фактам, які на відміну від людей, ніколи не збрешуть. Її цінують, поважають і побоюються. Але все її налагоджене життя в медичних рукавичках перевертається догори дриґом в той момент, коли в їх УМВС приходить новий начальник «забійного» – Ілля Власов, колишній бабій і балагур, з яким вона ходила до одного дитячого садка, і який знав її, як Шушу. Вона думає, що все що було між ними 18 років тому, забуте… Проте іноді і Ладиніна може помилятися.

Кадр із серіалу «Шуша»

 

У цьому детективному телесеріалі виробництва Star Media Олександр Бегма грає Мішу Живаго.

 

«Доброволець»

Колишній доброволець АТО намагається адаптуватися до мирного життя і водночас розкручує злочинну змову, щоб запобігти теракту.

У детективному телесеріалі режисера Ахтема Сеітаблаєва Олександр Бегма грає одну з ролей другого плану.

 

Редакція VGL cinema вітає Олександра з Днем народження, у новому персональному році бажаємо досягти ще більших результатів і здійснити найзаповітніше бажання.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Статті

Дні народження зірок: Василина Паламар

13 лютого свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Василина Паламар. Сьогодні дівчині виповнюється 23 роки. Вона отримала акторську освіту в КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого і наразі активно знімається в кіно. Щоправда, поки що тільки в епізодичних ролях. Ви могли поміти Василину в маленькій сцені фільму «Скажене весілля 2».

13.02.2021
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудько

16 лютого в Києві народився український актор театру та кіно Олександр Рудько. Сьогодні йому виповнюється 32 роки.

16.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Слава Бабенков

17 лютого своє 34-річчя святкує український актор театру та кіно В’ячеслав Бабенков. П’ять років тому він закінчив своє навчання в New York Film Academy. Потім вступив на акторські курси в Ukrainian Film School. Наразі успішно знімається в кіно та телесеріалах.

17.02.2021
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Поліна Фролова

Сьогодні, 17 лютого, народилася українська акторка Поліна Фролова. Вона три роки тому закінчила своє навчання в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого і вже її фільмографія налічує близько 10 фільмів та телесеріалів, в яких молода артистка грає як головні, так і другорядні ролі.

17.02.2021
об 11:16

Новини

Дні народження зірок: Ірина Лазер

18 лютого народилася актриса театру та кіно, викладачка сценічної мови й акторської майстерності, співачка та композиторка гурту Mavka Ірина Лазер. Незабаром ми побачимо Ірину у документальному фільмі «Депортація 44-46» в одній із головних ролей.

18.02.2021
об 10:10