Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Олег Фендюра

08.11.2020
об 10:10

8 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Олег Фендюра. Сьогодні йому виповнюється 51 рік. Народився він в Одесі. У 1991-1995 роках навчався та працював у театрі-студії «Перехрестя». З 1996 по 2011 роки був актором театру «Суета сует».

Редакція VGL cinema вітає Олега з Днем народження, бажаємо йому нових ролей та участі у цікавих проєктах.

З нагоди свята актора, пропонуємо невеличку добірку кіноробіт, за участю Олега Фендюри.

Головний герой фільму «Секрет Зоар» - Макс отримав древній сувій, в якому описана   вся історія людства від початку і до самого кінця. Спробувавши скористатися цією інформацією у власних інтересах, Макс запускає механізм, який починає впливати на його життя.

У цьому фільмі Олег Фендюра грає професора.

 

«Сірники». Якщо доля людей зустрітись – вони зустрінуться. Наприклад, на даху, як це сталось у самотнього письменника Едуарда та студентки Аліси. Він був готовий стрибнути та полетіти вниз, вона просто вийшла покурити і почитати книгу.

У цьому фільмі Олег Фендюра грає роль  Едуарда.

 

«Ілюзія контролю. Початок». Віктор допомагає впливовим персонам вирішувати складні фінансові питання. Проте одного разу розуміє, що його життя контролюють невідомі люди. Він вирішує дізнатись, хто вони…

У цьому фільмі Олег Фендюра грає роль Віктора.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Андрій Альохін

Сьогодні, 3 листопада, свій день народження святкує ведучий, майстер дубляжу, письменник, кулінарний блогер та актор Андрій Альохі

03.11.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Олександр Ігнатуша

3 листопада свій 65-річний ювілей святкує заслужений артист України Олександр Ігнатуша. У 1975 році Олександр дебютував у кіно, також працював у київському театрі ім. Лесі Українки. У 1990-х роках поїхав до Америки, однак згодом повернувся в Україну і знову почав грати у кіно.

03.11.2020
об 10:51

Новини

Дні народження зірок: Ганна Безменова

Сьогодні, 4 листопада, свій ювілей святкує українська акторка Ганна Безменова. Вона закінчила медіашколу «Київ TV», мешкає у столиці та нині є однією з ведучих телеканалу Київ і знімається у кіно.

04.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Левченко

Сьогодні, 5 листопада, свій день народження святкує українська акторка Вікторія Левченко. У 2015 році вона закінчила Київськи національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, де опановувала спеціальність «диктор та ведучий програм телебачення». У кіно дебютувала 5 років тому.

05.11.2020
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Микола Кий

6 листопада свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Кий. Сьогодні йому виповнюється 39 років. Народився він у Донецьку, закінчив Київську Театральну школу-студію. Працює у Києвському драматичному театрі «Браво» та активно знімається у кіно.

06.11.2020
об 10:12