Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Оксана Борбат

04.02.2021
об 11:23

4 лютого свій день народження святкує українська актриса театру і кіно Оксана Борбат. Вона народилася і навчалася в Києві, першу головну роль отримала в литовському проєкті Duburys. Цей досвід виявився успішним, адже за найкращу жіночу роль Оксана Борбат отримала Sedabrine gerve («Срібного журавеля») на Литовському кінофестивалі.

Сьогодні актрису Оксану Борбат можна побачити і в українських фільмах та серіалах. Ми виокремили з її фільмографії три нещодавно вийшовших проєкти, в яких іменинниця виконує ролі другого плану.

 

«Пограбування по-українськи»

Життя в Алекса досить просте та прогнозоване. З дня у день він вчить дітей плавати. На зарплатню тренера сильно не пошикуєш, тож радостей в нього не багато. Одного разу хлопець закохується в казково вродливу зірку. Підкорити красуню не так вже й легко. Та й грошей для цього знадобиться чимало. Тому Алекс вирішує пограбувати банк. Так він і гроші роздобуде, і враження на дівчину справить. Але ж не варто забувати, що гроші далеко не головна річ, якщо мова йде про справжнє кохання.

 

«Зустріч однокласників»

Троє давніх друзів колись навчалися в одному класі. З моменту закінчення школи пройшло вже 25 років. Планується зустріч випускників, тож перш ніж їхати туди вони збираються разом, аби згадати молодість. Валерій став рок-зіркою, Андрій має свій бізнес, а Олексій займається архітектурою. Попри різні досягнення та невдачі в житті, жоден з них не вважає, що має чим вихвалятися. Аби підбадьоритися перед зустріччю з колишніми однокласниками, троє друзів вирішують сходити разом на вечірку.

 

 

«Слід»

За сюжетом серіалу агентство ОСА (Особлива Слідча агенція) допомагає поліції розкривати найскладніші злочини. Зазвичай до них звертаються вже тоді, коли офіційне слідство вичерпує всі свої ресурси. Тоді звертаються до Ольги Косач – глави агентства ОСА. Його фахівці здатні розкрити будь-який злочин. Спецагенти використовують останні наукові розробки та новітні технології для проведення експертиз, після чого діляться отриманою інформацією з поліцією. ОСА оснащена власною лабораторією, де працюють вчені, а програмісти допомагають розслідувати злочини за допомогою алгоритмів.

 

Редакція VGL cinema вітає Оксану з Днем народження, бажаємо гарної вдачі та неабияких професійних здобутків.

 

Джерело: Dzyga MDB

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірма Вітовська-Ванца

30 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца. У цьому році вона стала володаркою Премії «Золота дзиґа» в номінації «Найкраща акторка», яку Ірмі принесла головна роль у фільмі «Мої думки тихі». Також у 2020-му Ірма Вітовська-Ванца стала лауреаткою премії «Київ» ім. Івана Миколайчука за вагомий внесок в розвиток українського кіно.

30.12.2020
об 10:34

Інтерв'ю

Дні народження зірок: Олександр Піскунов

31 грудня відзначає день народження актор Олександр Піскунов. Він зіграв молодого козака Ігоря в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія», який нещодавно з успіхом транслювався на каналі ICTV і в кінотеатрах. Напередодні ми зв'язалися з Олександром, щоб привітати його з прийдешніми святами, і попросили розповісти, чим запам'ятався йому рік, що минає.

31.12.2020
об 10:42

Новини

Дні народження зірок: Мирослава Філіповіч

1 лютого свій день народження святкує актриса театру та кіно Мирослава Філіповіч. Вона здебільшого знімаєть в телесеріалах, але є в її фільмографії й художні повнометражні кінотвори.

01.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Яків Ткаченко

2 лютого народився український актор театру та кіно Яків Ткаченко. Він мріяв стати лікарем, як мама, але в підлітковому віці його настільки захопила магія театру, що після школи Яків вступив до Дніпропетровського театрального коледжу. Актор працював в театрі у рідному Дніпрі, а з 2003 року почав зніматися в кіно. Наразі задіяний в зйомках фільму Олеся Саніна «Довбуш», в якому грає Сабата.

02.02.2021
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Максим Девізоров

Третього лютого свій день народження святкує український актор Максим Девізоров. Сьогодні йому виповнюється 25 років.

03.02.2021
об 10:08