Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Ніна Киреєва

05.08.2020
об 10:11

5 серпня свій День народження святкує українська акторка Ніна Киреєва.  Сьогодні дівчині виповнюється 27 років.  Народилась артистка у Києві. У 2012 закінчила «Коледж театру і кіно», у 2017 – КНУКіМ. Можна сказати, що Ніна Киреєва все життя на сцені. У дитячому садочку вона виступала зі своїми віршами, у школі – приймала участь у діяльності шкільного театру, ходила на балет.  Згодом, займалась вокалом у Київській консерваторії. З 2012 року працює у Новому Українському театрі.

Редакція VGL cinema вітає Ніну з Днем народження, бажаємо нових ролей у театрі і кіно, повної творчої реалізації та здійснення мрій.

Читачам ми пропонуємо переглянути добірку кіноробіт за участю акторки.

Фільм «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» засновано на реальних подіях. Стрічка розповідає про командира штурмової групи «Бішута», якого було поранено в бою за Іловайськ. Він дивом вижив та знаходиться в окупованому місті. Його розшукує російський офіцер, якого призначили комендантом міста. Він жадає помсти і хоче вбити Бішута. Але ще невідомо, хто з них насправді опинився у пастці…

Ніна Киреєва грає тут одну з мешканок міста.

Комедійно-детективний серіал «Дефективи» розповідає про пригоди Цезара і Тайсона – приватних розслідувачів. На них працює потомствена мольфарка Адель і айтішник Валєра, які їм допомагають у розслідуваннях. Ще один помічник детективів – дільничний Микола Степанич, який і видав друзям ліцензію на роботу.

Ніна Киреєва грає тут героїню, яка співпрацює з головними героями.

 Серіаліті «Реальна містика»  - головні герої кожну серію намагаються знайти раціональне пояснення на перший погляд абсолютно загадкових і містичних подій. Кожна справа «детективів» спочатку виглядає так, ніби в неї втрутились інші сили, але до кінця серії герої знаходять пояснення кожній обставині та кожному збігу у житті «постраждалого».

Ніна Киреєва грає тут героїню, яка потрапила в складну ситуацію.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Єсауленко

Сьогодні, 3 серпня, свій день народження відзначає Тетяна Єсауленко. Майбутня актриса навчалася в Київському національному університеті технологій та дизайну, а також в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Працювала у Києвському театрі-студії «Чорний квадрат», а зараз артистка Києвського театру «Сузір’я». Здебільшого Тетяна Єсауленко грає на театральних сценах, рідше з’являється в кіно, переважно в епізодичних ролях, проте у цьому році актриса тала головною героїнею фільму В'ячеслава Ніконорова.

03.08.2020
об 10:25

Новини

Дні народження зірок: Володимир Жогло

3 серпня свій День народження відзначає найбородатіший актор «Вар'яти-шоу» Володимир Жолго. Сьогодні йому виповнилося 32 роки.

03.08.2020
об 15:35

Новини

Дні народження зірок: Олександр Печериця

4 липня свій День народження святкує український актор Олександр Печериця. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Дитинство він провів у Краматорську. Олександр закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2005 році почав грати на сцені Національного театру ім.І. Франка. З 2004 року грає у кіно. Нині є заслуженим артистом України.

04.08.2020
об 10:12