Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Ніна Касторф

22.11.2020
об 10:12

Сьогодні, 22 листопада, свій день народження святкує Ніна Касторф. Творчий шлях акторки у кіно розпочався 25 років тому з ролі в першому українському еротичному серіалі «Острів любові». Ніна знялася в заключному епізоді десяти історій, створених за мотивами любовної лірики української літератури ХІХ – ХХ століття.

 

Багато дівчат у дитинстві хочуть бути акторками, але не всі проявляють таку наполегливість на шляху до мрії, як Ніна Касторф. Одразу після школи корінна киянка влаштувалася на роботу в Київський театр юного глядача, звісно, без досвіду та профільної освіти її не могли взяти в трупу, тож дівчина погодилася на посаду освітлювача. Разом з тим вона намагалася вступити до театрального вишу, але досягти мети вдалося тільки з 5-ї спроби. Потім Ніна довгий час працювала в театрі, на радіо, озвучувала рекламу та кіно, навіть начитувала аудіокниги.

Глядачі телебачення часто бачать Ніну Касторф на своїх екранах в епізодах тих чи інших серіалів і фільмів, ось невеличка добірка кіноробіт декількох минулих років за участю акторки:

«Улюблені діти». Віра Іванівна виходить на пенсію та вирішує навідатися до дітей, що мешкають в  столиці. Вона впевнена, що в неї дружні та успішні діти, які багато чого досягли у житті. Проте виявляється, що вона помилялася. Бажаючи допомогти своїм дітям, вирішити їхні проблеми, мати лишається у великому місті. Чи потрібно це двом дорослим людям?

В цій мелодрамі Ніна Касторф грає Віру Іванівну.

 

«Коли ми вдома. Нова історія» - це друга частина комедійного серіалу СТБ «Коли ми вдома». Героями ситкому стали жителі одного багатоквартирного будинку. Звичайні люди зі звичайними життєвими проблемами, але вирізняє їх всіх нестандартний підхід до будь-якої ситуації. У другому сезоні серіалу до знайомих персонажів приєднують інші герої, по яких глядачі знали або здогадувались, однак жодного разу не бачили в попередні роки.

В цьому комедійному серіалі Ніна Касторф грає орендодавицю Люду, яка здає однокімнатну квартиру Кості та Каті.

 

«Кришталева мрія». Конфлікт, що стався на дискотеці в маленькому містечку між місцевими «мажорами» Валькою та Надею кардинально змінює життя провінційної студентки. Надя біжить в столицю до батька, якого не знала раніше. Татусь зрадів дочці, тож забезпечив їй таке життя, про яке можна було тільки мріяти, та чи сподобається Наді столичні принципи буття?

У цій 4-серійній мелодрамі Ніна Касторф грає бабу Шуру.

 

Редакція VGL cinema вітає Ніну Касторф з Днем народження, бажаємо їй нових ролей, творчого натхнення та цікавих проєктів.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Руслана Писанка

Сьогодні, 17 листопада, свій ювілей відзначає українська акторка театру і кіно, телеведуча Руслана Писанка. Народилася вона у Києві, в родині кінооператора та інженера-зв'язківця. Зніматися у кіно почала ще під час навчання у виші. Дебют відбувся у 1991 році у стрічці «Круїз, або подорож розлучення».

17.11.2020
об 10:15

Статті

Дні народження зірок: Пета Вілсон – «блискавка в банці»

18 листопада 1970 року народилася австралійська актриса та модель Пета Вілсон, відома за головною роллю в телесеріалі «Її звали Нікіта». Хоча з часу виходу на екрани останнього епізоду минуло майже 20 років, проєкт і досі вважається одним з найуспішніших на світовому телебаченні. Оскільки його успіх нерозривно пов'язаний з ім'ям Пети Вілсон, ми вирішили в день її 50-річчя згадати найвідоміші факти з її біографії.

18.11.2020
об 11:13

Новини

Дні народження зірок: Тетяна Лавська

Сьогодні, 18 листопада, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Тетяна Лавська. Народилася вона у Херсоні, у 2009-2014 роках поацювала в Миколаївському українському академічному театрі драми та музичної комедії. Два роки тому закінчила сценарні курси Олексія Мамедова, нині активно знімається у кіно. Є автором-композитором трьох альбомів «Друге я», «Небожитель», Heavently Being.

18.11.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Попудренко

Сьогодні, 19 листопада, свій день народження відзначає український актор театру і кіно Костянтин Попудренко. Він отримав професійну освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого У кіно почав зніматися в 1995 році. На сцені театру грає з 1998 року. Задіяний у спектаклях театру «Особистості» та Київському театрі юного глядача на Липках.

19.11.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Таїсія-Оксана Щурук

Сьогодні, 20 листопада, свій день народження святкує українська акторка Таїсія-Оксана Щурук. Народилася вона в Києві. Нині вчиться на акторському відділенні Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно почала зніматися пам'ять років тому.

20.11.2020
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Павло Кільницький

Сьогодні, 21 листопада, свій день народження святкує актор Павло Кільницький.

21.11.2020
об 10:54