Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Наталка Кобізька

07.08.2020
об 10:03

Сьогодні, 7 серпня, свій День народження святкує українська акторка Наталка Кобізька. Народилась артистка у Полтавській області. У 2014 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. З 2015 рогу грає у «Чесному театрі», с 2016 – у «Дикому театрі». Зніматися у кіно почала ще у студентські роки.

 

Редакція VGL cinema вітає Наталку з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно й театрі та здійснення творчих мрій.

Читачам ми радимо подивитись такі проєкти за участю актриси:

 

«Стефка» - вебсеріал, що розповідає про молоду селянку Стефку. Вона добра, але дуже запальна господиня, яка часто знаходиться у доброму гуморі, але разом з тим, легко може впасти у відчай. Причина – дівчина страждає на маніакально-депресивний синдром.  Трагікомедія знята у чорно-білому кольорі. Режисеркою стала Юлія Кобізька.

Наталка Кобізька грає тут головну роль Стефки.

 

«Гуцулка Ксеня» - за основу сценарію фільму взято лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. Дія відбувається у 1938 році. У карпатське селище Ворохта прибувають колишні односельці, нині вони – американські емігранти і хочуть знайти наречену для молодого Яро. В Америці він отримає мільйонний спадок, але лише за умови, що одружиться зі справжньою українкою.

Наталка Кобізька грає тут Ганусю.

 

Серіал «Мій милий знайдо»  розповідає про дівчину Віру, яка втратила батька і залишилась без роботи. Аби якось вижити вона стала працювати таксисткою. Так, на роботі дівчина познайомилась з Максимом, який всіляко добивається її уваги, а ще одного разу в авто Віри опинилась новонароджена дитина. Поліція не може знайти батьків немовляти, тож дівчина сама вирішує взятися за пошуки. Кожна нова зачіпка приносить ще більше запитань…

Наталка Кобізька грає героїню на ім’я Рита.

 

«Чоловік» - короткометражний ігровий фільм, що розповідає про маленького хлопчика та його страхи. Дитина боялась ходити у туалет. Батько хлопця – військовий, він завжди навчав його тому, що справжній чоловік має ходити за потребою не в горщик, а в туалет. Батько загинув на війні на сході Україні. Маленький син заявив мамі, що тепер він має її захищати.

Наталка Кобізька грає тут головну роль мами хлопчика.

 

«Марк+Наталка» - нова версія популярного ситкому «Леся+Рома». Марк та Наталка живуть разом, кохають один одного і кожну серію потрапляють у комічні ситуації та намагаються розібратись зі своїми проблемами – знайти компроміс, вирішити непорозуміння, знайти спільну мову з батьками та багато іншого.

Наталка Кобізька грає тут головну роль Наталки.

 

«Гетьман» - фільм, що розповідає про історію любові Богдана Хмельницького до Гелени Чаплинської. Події у стрічці розгортають у 1647 році, в період повстання українського козацтва проти польської шляхти. За відсутності гетьмана вдома чигиринський підстароста Данило Чаплинський здійснив напад на хутір Хмельницького у Суботові, викрав його дружину Гелену та побив сина Тимоша.

Наталка Кобізька грає тут Ганну Сомко.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Володимир Жогло

3 серпня свій День народження відзначає найбородатіший актор «Вар'яти-шоу» Володимир Жолго. Сьогодні йому виповнилося 32 роки.

03.08.2020
об 15:35

Новини

Дні народження зірок: Олександр Печериця

4 липня свій День народження святкує український актор Олександр Печериця. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Дитинство він провів у Краматорську. Олександр закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У 2005 році почав грати на сцені Національного театру ім.І. Франка. З 2004 року грає у кіно. Нині є заслуженим артистом України.

04.08.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Ніна Киреєва

5 серпня свій День народження святкує українська акторка Ніна Киреєва. Сьогодні дівчині виповнюється 27 років. Народилась артистка у Києві. У 2012 закінчила «Коледж театру і кіно», у 2017 – КНУКіМ. Можна сказати, що Ніна Киреєва все життя на сцені. У дитячому садочку вона виступала зі своїми віршами, у школі – приймала участь у діяльності шкільного театру, ходила на балет. Згодом, займалась вокалом у Київській консерваторії. З 2012 року працює у Новому Українському театрі.

05.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Борис Савенко

6 серпня свій день народження святкує український актор Борис Савенко. Сьогодні йому виповнилося 23 роки. Хлопець народився в Києві, закінчив Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грав у студентському театрі, а також у театрі Драми та комедії на лівому березі Дніпра. Кар’єру у кіно розпочав три роки тому. Знімався у рекламі та у кліпах українських зірок.

06.08.2020
об 10:14