Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Наталія Васько

19.10.2020
об 10:14

Сьогодні, 19 жовтня, свій день народження святкує українська телеведуча, акторка театру і кіно Наталія Васько. Народилась вона у Червонограді Львівської області. Акторкою мріяла стати ще з дитячого садочка. Грала у дитячому театрі «Казка». У 1994 році закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого.  Вже на 4 курсі стала грати у Київському театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. З 1998 року – актриса Київського Молодого театру. У 2003 році дебютувала у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Наталію з Днем народження, бажаємо  їй  нових ролей у кіно та на сцені. Глядачам пропонуємо добірку фільмів та серіалів, де грає акторка.

«Гніздо горлиці». Чоловік Дарини втратив роботу, а її власного заробітку на утримання родини не вистачало. Тому, коли їй запропонували поїхати на заробітки до Італії жінка погодилась. Прийшов час повертатись додому на Буковину. В її очах немає радості, а під грудьми б'ється маленьке серденько…

У цьому фільмі Наталія Васько грає роль заробітчанки Галини.

«Віддана» - фільм знятий за романом «Фелікс Австрія» Софії Андрухович. Це історія про те, як доктор втратив дружину у пожежі, але врятував двох дівчат – рідну доньку Аделю та доньку хатніх робітників Стефанію. Він вирішив виховувати їх разом. Минуло 25 років. Дівчата виросли і стали нерозлучними подругами. Аделя заміжня, Стефа веде її господарство. Однак вони й досі не розуміють, хто вони одна одній: сестри та подруги, чи служниця та господиня. У калейдоскопі любові та ревнощів, подвійних сенсів та таємниць грань між реальністю і вигадкою остаточно зникає.  Дія фільму відбувається у XIX ст.

У фільмі Наталія Васько грає роль панянки.

«Кріпосна» - один з найпопулярніших українських серіалів, який також має високий рейтинг і у закордонного глядача. Головна героїня – Катерина – власність поміщика Червінського. У неї бездоганні манери, вона знає кілька мов, вміє грати на фортепіано та малювати. Катерина закохана у дворянина Олексія, її власник цим не задоволений, а хазяйка хоче для кріпосної смерті. Заради любові їй доведеться пройти безліч випробувань - від втрати близьких і народного повстання до київського борделю.

У цьому серіалі Наталія Васько грає роль мадам Макарової.

Головний герой серіалу «Доброволець» - капітан-розвідник Дмитро повертається додому з фронту. Він єдиний зі свого загону вижив після обстрілу. Чоловік відчуває провину за загибель товаришів. У цей час у столиці готується серія масштабних терактів. Капітан спецслужб Володимир веде спостереження за злочинним угрупуванням, головою якого є сепаратист Скіф. Спіймати його не просто, оскільки Скіф діє через свого підлеглого Жилинського. Так сталось, що Дмитро знає останього. Адже товаришів було вбито саме за його наказом. Дмитро та Володимир формують спецзагін з бійців АТО, щоб протистояти терористам.

У цьому серіалі Наталія Васько грає роль дружини Жилинського.

Фільм «Крути 1918»  засновано на реальних подіях. Більшовистські загони йдуть до Києва та прагнуть встановити в місті радянську владу. Михайло Грушевський видає IV Універсал – про захист України. На захист батьківщини стають усі боєздатні військові УНР. Залізничну станцію Крути, через яку в напрямку столиці мають пройти більшовики, захищатимуть 400 юнаків, студенти та курсанти. Серед захисників – Андрій та Олекса Савицькі, сини генерала.

У цьому фільмі Наталія Васько грає мати Софії.

 

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Євген Лісничий

15 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Євген Лісничий. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. Народився актор у місті Чернівці. Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грає у Київському театрі на Подолі та активно знімається у кіно.

15.10.2020
об 10:39

Новини

Дні народження зірок: Павло Чирва

16 жовтня свіц день народження святкує український актор театру і кіно Павло Чирва. Сьогодні йому виповнюється 42 роки. Актор вже два десятка років грає у Миколаївському академічному театрі драми і музичної комедії. У 2019 році отримав звання «Заслужений артист України».

16.10.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53

Новини

Дні народження зірок: Юлія Гершанік

Сьогодні, 17 жовтня, свій день народження святкує українська акторка Юлія Гершанік. Народилась артистка в Миколаєві. У 2008 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До 2004 року грала у Миколаєвському художньому російському драматичному театрі. З 2005 року почала зніматись у кіно, дебютувавши у сіткомі «Леся+Рома».

17.10.2020
об 10:38