Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Наталія Цимбал

27.03.2021
об 10:16

27 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Цимбал. Сьогодні їй виповнюється 50 років. Наразі пані Наталія не тільки знімається в кіно та грає на театральній сцені, а є тренеркою голосових та акторських практик. Викладає на театральному факультеті Харківського Національного Університету Мистецтв ім.І.П.Котляревського.

 

З нагоди дня народження Натлії Цимбал розповідаємо про проєкти, в яких вона була нещодавно задіяна.

 

«Вглиб»

Молода успішна жінка, котра будує кар’єру, стикається з кризою. Її пригнічують тривожні сни. Тож вона звертається до спеціаліста, аби той допоміг їй розвідати свою душу і побороти власних демонів. Слід лише з'ясувати, яких саме демонів приховує його душа.

 

«Сліпа»

Головна героїня, сліпа провидиця баба Люба, володіє мудрістю предків і відчуває людей, які звертаються до неї за допомогою. Завдяки прикметам і особливим знанням вона допомагає героям захистити себе і своїх близьких від негараздів. Зв’язуватися з навколишнім світом знахарці допомагає її внучка Катя. Вона веде блог, у якому розповідає історії людей, які шукають допомоги у бабусі. А ще ділиться її мудрістю…

 

«І будуть люди»

У центрі сюжету – звичайні люди, що проживають турбулентні етапи ХХ століття: Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне – бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв. 12 непересічних доль. Історія драматичних змін, пристрасного кохання і цінності людського життя. Про людей, які жили сто років тому, але так схожі на нас сьогоднішніх.

 

Редакція VGL cinema вітає Наталію з ювілеєм, бажаємо здоров'я та нових ролей.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Алеся Романова

24 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Алеся Романова. Впізнаваність до неї прийшла після ролі Адель Сколик у фільмі «Віддана», що є адаптацією роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія». За словами самої артистки, шлях на знімальний майданчик тривав цілих 10 років, а до першого титульного персонажа було зіграно багато другорядних героїв у фільмах та телесеріалах.

24.03.2021
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Даша Трегубова

26 березня свій день народження святкує українська акторка та телеведуча Даша Трегубова. Окрім гри у кіно та зйомок у кліпах і телепроєктах сьогоднішня іменинниця веде рубрику «Даша читає», в якій декламує вірші сучасних українських поетів. Загалом артистка веде досить активний спосіб життя, наприклад, вона вже підкорила Кіліманджаро, стрибнула з парашутом, а нині готується стати капітаном парусної яхти, з цією метою проходить спеціальний курс навчання.

26.03.2021
об 10:31

Новини

Дні народження зірок: Флора Боровик

22 березня свій день народження святкує українська акторка Флора Боровик. Сьогодні їй виповнюється 45 років. Телеглядачі могли бачити артистку в таких проєктах, як «Виходьте без дзвінка 2», «Лікар Ковальчук», «Центральна лікарня», «Відділ 44», «Нюхач» в епізодах або в ролях другого плану. Однак є у Флори в фільмографії персонажі першого плану, яких вона втілила в короткометражних фільмах. Про них з нагоди дня народження виконавиці головних ролей і поговоримо.

22.03.2021
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Василь Вишняков

21 березня свій день народження святкує український актор Василь Вишняков. Його фільмографія налічує десятки ролей проте здебільшого – це епізодичні персонажі в серіалах, що транслюють по телебаченню. З находи дня народження розповідаємо про нещодавні проєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

21.03.2021
об 10:53