Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Наталія Бабенко

09.08.2020
об 10:23

Сьогодні, 9 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру та кіно Наталія Бабенко. Народилась артистка в Енергодарі. В сім років почала навчатись у музичній школі, з дитячого садочку займалась гімнастикою. У сьомому класі вирішила стати акторкою, та поїхавши до столиці, у профільний виш вступила лише з другої спроби. У 2019 році закінчила Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Зніматися в кіно почала п’ять років тому.

 

Редакція VGL cinema вітає Наталію з Днем народження, бажаємо їй здійснення творчих мрій та нових цікавих ролей і проєктів.

 

Читачам ми пропонуємо подивитись наступні стрічки та серіали, в яких грала сьогоднішня іменинниця:

 

Спортивна драма «Пульс» розповідає про юну українську легкоатлетку, яка дуже хоче потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, дівчина демонструє гарні результати та в результаті автомобільної аварії майже втрачає зір. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести, що на шляху до мрії не існує перешкод.

У цьому фільмі Наталія Бабенко грає головну роль легкоатлетки Оксани.

 

«Звонар» - багатосерійний фільм, головний герой якого – Антон Звонцов – молодий опер, що веде офіційні розслідування та паралельно вирішує справи клієнтів, які не бажають звертатись до правоохоронних органів. Він може розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, провести переговори з нападниками або зловити грабіжників. У нього з’явився особистий ворог – маніяк, і вперше оперативник не знає як впіймати негідника.

У цьому серіалі Наталія Бабенко грає сестру головного героя Ганну.

 

Серіал «Брати по крові» - це історію двох братів Максима та Андрія, які мають складні взаємини, але працюють в одному відділі поліції. Вони хочуть розібратися у справі загадкової смерті їхнього батька. Чоловіки дуже різні, але в той же час мають багато спільного і попри нелюбов один до одного, кожен готовий завжди прийти на допомогу брату.

У цьому серіалі Наталія Бабенко грає Ольгу.

 

У «Таємницях» - головні герої серіалу – Катя та Микола познайомились в дитинстві та покохали один одного. Однак через сімейні обставини вони на довгий час розлучились. Матір Миколи вбили, коли він був ще дитиною, а його батька за підозрою у вбивстві дружини посадили. Через багато років хлопець став слідчим та повернувся до рідного міста, аби знайти справжнього вбивцю матері. Він знову зустрівся з Катею, вони дуже хочуть бути разом, але є таємниця, яка не дає їм цього зробити. Розслідування Миколи приводить до низки несподіваних відкриттів.

Наталія Бабенко грає тут одну з ключових героїнь Лору Грищук.

 

«Зречення» - 24-серійна стрічка, яка розповідає про «Особливий відділ», працівники якого розслідують тільки складні і резонансні злочини. Один  із співробітників відділу – Влад -  має свої таємниці,  які заважають їм стати справжнім колективом. Та заради любові й довіри герою доведеться відректись від того, що колись він вважав невід’ємною частиною себе самого.

Наталія Бабенко грає тут головну роль Саші.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ніна Киреєва

5 серпня свій День народження святкує українська акторка Ніна Киреєва. Сьогодні дівчині виповнюється 27 років. Народилась артистка у Києві. У 2012 закінчила «Коледж театру і кіно», у 2017 – КНУКіМ. Можна сказати, що Ніна Киреєва все життя на сцені. У дитячому садочку вона виступала зі своїми віршами, у школі – приймала участь у діяльності шкільного театру, ходила на балет. Згодом, займалась вокалом у Київській консерваторії. З 2012 року працює у Новому Українському театрі.

05.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Борис Савенко

6 серпня свій день народження святкує український актор Борис Савенко. Сьогодні йому виповнилося 23 роки. Хлопець народився в Києві, закінчив Київській національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Грав у студентському театрі, а також у театрі Драми та комедії на лівому березі Дніпра. Кар’єру у кіно розпочав три роки тому. Знімався у рекламі та у кліпах українських зірок.

06.08.2020
об 10:14

Новини

Дні народження зірок: Наталка Кобізька

Сьогодні, 7 серпня, свій День народження святкує українська акторка Наталка Кобізька. Народилась артистка у Полтавській області. У 2014 році закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. З 2015 рогу грає у «Чесному театрі», с 2016 – у «Дикому театрі». Зніматися у кіно почала ще у студентські роки.

07.08.2020
об 10:03

Новини

Дні народження зірок: Марія Аглоткова

Сьогодні, 8 серпня, свій День народження святкує молода українська акторка кіно Марія Аглоткова. Дівчина народилась у Києві у 2006 році. Нині навчається у школі та вже має не аби який досвід роботи у кіно, адже знімається з 7 років. Марія полюбляє кататися на конях, гіроборді та займатися плаванням. Має досвід дубляжу. Зараз задіяна у п’яти проєктах. Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємл їй здійснення  мрій – творчих та особистих і, звісно ж, нових ролей у кіно.

08.08.2020
об 10:17