Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Наталя Доля

26.07.2020
об 10:18

Сьогодні, 26 липня, свій День народження святкує народна та заслужена артистка України Наталя Доля. Вона народилась у Києві. У 1995 році почала грати в Національному театрі  російської драми ім. Лесі Українки в Києві. У кіно дебютувала у 1992 році. За два роки після цього отримала свою першу головну роль.

 

Редакція VGL cinema вітає акторку з Днем народження. Бажаємо Наталі участі у цікавих  проєктах в театрі та кіно, ніколи не зупинятись на досягнутому й повної реалізації творчих планів.

Читачам  ми пропонуємо провести вечір за переглядом стрічки за участю Наталі Долі і хочемо познайомити з декількома проєктами, в яких вона була задіяна.

 

«Пульс» - драма 2020 року виробництва, що розповідає про юну українську легкоатлетку, яка мешкає в маленькому містечку та мріє потрапити на Олімпійські ігри. Та внаслідок автомобільної аварії дівчина отримує важкі травми і майже втрачає зір. Проте спортсменка не збирається здаватися і прагне довести: на шляху до мрії не існує перешкод.

Наталя Доля грає тут мати головної героїні.

 

«Століття Якова» - історична драма, знята за однойменним романом Володимира Лиса. Головний герой – Яків з дитинства був закоханий в Уляну. Кохання було взаємне. Та батьки дівчини видали її заміж за іншого. Не в силах витримати такої долі Яків іде з села та вступає до Війська Польського. Він пройде війни, полон, втрату близьких та знайде нову любов…

Наталя Доля тут грає кохану головного героя Уляну.

 

«Спадкоємці» - український серіал, що розповідає про родину багатого бізнесмена Миколи Орлова. Він вирішив з розмахом відсвяткувати свій ювілей, але свято ледь не закінчилось вбивством іменинника. Під підозрою всі члени родини. Ззовні це люб'язні та люблячі люди, а насправді – всі вони мріють тільки про одне –  отримати гроші Миколи і ненавидять один одного. Виживши після замаху Микола прагне встановити – хто бажає йому смерті.

Наталя Доля виконує тут одну з головних ролей дружини героя.

 

«Платон Ангел» - серіал, що розповідає про лікаря та трьох його синів. Сім'я Плантона розкололась через те, що він не може прийняти той вибір, який роблять його діти. Так, молодший одружився на студенці, за це батько вигнав його з дому. Середній покохав заміжню, а старший дозволив будівництво будинків там, де цього не можна було робити. Тепер Платон хоче возз'єднати та примирити родину.

Наталя Доля грає тут дружину героя Петра.

 

«Два полюси» - драматичний міні-серіал. У родині Федіра народилась двійня, але чоловік розуміє, що двох дітей утримати не зможе, тож він змовляється з лікарем пологового і одну з доньок віддають Валерії, яка народила мертву дитину і нині також, як і дружина Федіра перебуває у пологовому. Через двадцять років сестри-близнючки зустрілись і захотіли, аби їх родини возз'єднались…

Наталя Доля грає тут мати однієї з дівчат – Валерію.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Даша Легейда

Сьогодні, 20 липня, свій 27-й день народження відзначає українська актриса кіно і телебачення Даша Легейда. Красуня-одеситка одразу після школи вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення. Також в Києві артистка закінчила балетну академію Сержа Ліфаря. Крім того, дівчина з дитинства займається вокалом, навіть приймала участь у телевізійному конкурсі «Фабрика зірок 4».

20.07.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Ганна Кузіна

Сьогодні, 21 липня, свій День народження святкує українська акторка Ганна Кузіна. В цьому році вона відзначає 40-річний ювілей. Народилась у Києві, в родині інженерів. У дитинстві займалась фігурним катанням на льоду, та через травму вимушена була залишити спорт. За її словами, акторський талант отримала від батька, який грав у студентському театрі. Свою майстерність Ганна відшліфовувала під час навчання у театральній студії «Чорний квадрат». Першу епізодичну роль у фільмі отримала у 25 років, а вже через рік, у 2006 в її активі з’явилась головна роль. Нині вона активно знімається у кіно та задіяна у дубляжі фільмів, зокрема, голос Ганни Кузіної можна почути у фільмах: «Люди Ікс: Початок. Росомаха», «Аліса в країні чудес», «Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем», «Красуня на всю голову» та багато інших.

21.07.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Олександр Рудинський

Сьогодні, 23 липня, українському актору Олександру Рудинському виповнюється 24 роки. Зірка серіалу «Подорожники» та «Перші ластівки» народився в Миколаєві. У 5 класі почав вивчати театральне мистецтво, а у 2014 році вступив до Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого.

23.07.2020
об 13:15