Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Мирослава Філіповіч

01.02.2021
об 10:08

1 лютого свій день народження святкує актриса театру та кіно Мирослава Філіповіч. Вона здебільшого знімаєть в телесеріалах, але є в її фільмографії й художні повнометражні кінотвори.

Народилася Мирослава і навчалася в Харкові, закінчила театральний факультет за спеціальністю актор театру драми і кіно Харківського державного університету мистецтв ім. Котляревского. Ще у період навчання почала працювати в театрі, згодом переїхала до Києва та почала з’являтися на екрані. Ось декілька нещодавніх кіноробіт Мирослава Філіповіч:

 

«Заборонений»

 

У фільмі про поета Василя Стуса, який не може миритися з безправним становищем українців у Радянському Союзі та кидає виклик тоталітарній системі, Мирослава Філіповіч грає Михайлину Коцюбинську.

 

«Доктор Віра»

 

У серіалі про кардіохірургиню Віру, життя якої руйнується, коли чоловік залишає її з маленькою донькою та хворою мамою, Мирослава Філіповіч з’являється в одній з провідних ролей лікарки Анжели.

 

 

 

«Сувенір з Одеси»

 

У серіалі, знятому за мотивами роману Валерія Смирнова «Труна з Одеси», Мирослава Філіповіч грає Еву Мілкус. Нагадаємо, події в 12-серійній телеісторії розгортаються протягом ХХ століття. Після більшовицького перевороту в 1917 році, Одеса за три роки переживає зміну семи влад. Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей, таких, як отаман Котовський і король нальотчиків Михайло Винницький (Мішка Япончик).

 

Редакція VGL cinema вітає Мирославу з Днем народження, бажаємо ще більше цікавих кіноролей та здійснення заповітної мрії.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Ірма Вітовська-Ванца

30 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірма Вітовська-Ванца. У цьому році вона стала володаркою Премії «Золота дзиґа» в номінації «Найкраща акторка», яку Ірмі принесла головна роль у фільмі «Мої думки тихі». Також у 2020-му Ірма Вітовська-Ванца стала лауреаткою премії «Київ» ім. Івана Миколайчука за вагомий внесок в розвиток українського кіно.

30.12.2020
об 10:34

Інтерв'ю

Дні народження зірок: Олександр Піскунов

31 грудня відзначає день народження актор Олександр Піскунов. Він зіграв молодого козака Ігоря в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія», який нещодавно з успіхом транслювався на каналі ICTV і в кінотеатрах. Напередодні ми зв'язалися з Олександром, щоб привітати його з прийдешніми святами, і попросили розповісти, чим запам'ятався йому рік, що минає.

31.12.2020
об 10:42

Новини

Дні народження зірок: Євген Олійник

26 грудня відзначає свій день народження популярний актор театру і кіно Євген Олійник. Після навчання в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (ДТХК) працював у Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки в Кам'янському. З 2014 року почав зніматися в кіно, дебютувавши в стрічці «Брат за брата-3». Далі зіграв у фільмах «Поганий хороший коп», «Співачка», «Свєтка», «Не жіноча робота» та ін. Привітавши Євгена з Днем народження та прийдешніми зимовими святами, ми попросили його назвати найбільш знакові та цікаві для нього роботи в році, що минає.

26.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Ігор Марусяк

28 грудня свій день народження святкує український актор театру та кіно Ігор Марусяк. Вищу освіту в сфері культури та мистецтв Ігор отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

28.12.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Катерина Кістень

29 грудня народилася українська акторка театру і кіно, телеведуча, заслужена артистка України Катерина Кістень. Найбільшу популярність у кіно їй принесла роль психологині Насті у телесеріалі «Коли ми вдома», за втілення цієї героїні Катерина отримала телевізійну премію «Телезірка» (2015 рік).

29.12.2020
об 10:20