Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Міла Сивацька

03.12.2020
об 10:40

3 грудня свій день народження святкує українська акторка Міла Сивацька. Артистку глядачі телеканалу «Інтер» бачили у серіалі «Мереживо долі»; ті, хто дивиться «1+1» пам’ятають дівчину в ролі молодшої сестри головного героя серіалу «Хороший хлопець». Наразі аудиторія ICTV, яка слідкує за появою нових епізодів серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» знають, що Міла грає там Мар’яну.

 

Не зважаючи на те, що Мілі Сивацькій сьогодні виповнилося 22 роки в її творчому доробку вже близько півсотні ролей. Вона почала зніматися в кіно з 8 років, завдяки зустрічі з режисером Анатолієм Матешко. Після цього в Міли було багато ролей в телесеріалах.

Також вона знялася в ролі Іванки в українському художньому фільмі жахів Олександра та В'ячеслава Альошечкіних «Синевір». Дія відбувається в Радянськлму Союзі в кінеці 70-х. На лекції товариства «Знання» в Києві літній професор розповідає про дивних істот, описаних ще Марком Поло, які мешкали також і на території Стародавньої Русі… Українські Карпати. Невеликий хутірець, загублений у лісах, біля гірського озера Синевир. Вранці, з будинку, потайки від батьків, вибираються на риболовлю діти — брат і сестра, Сашко та Iванка, вони йдуть на Синевир. Спочатку діти зайняті ловлею риби і суперечками про те, у кого буде більший улов. Несподівано в лісі чується крик: «Ау!».

Редакція VGL cinema вітає Мілу з Днем народження, бажаємо їй цікавих ролей та участі в нових проєктах.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Вікторія Юрчук

Сьогодні, 30 листопада, свій день народження святкує актриса Вікторія Юрчук. Вона отримала освіту в Ріному в РДГУ, закінчила факультет акторської майстерності та режисури. Наразі грає переважно епізодичні ролі, глядачу запам’яталася по роботі в серіалі «Школа». Свою героїню Оленку вона зіграла в обох сезонах телепроєкту 1+1 media.

30.11.2020
об 10:37

Новини

Дні народження зірок: Сергій Смеян

1 грудня свій день народження святкує український актор Сергій Смеян. Свою першу вжитті роль він втілив на сцені Дніпропетровського академічного театру драми і комедії, коли йому було лише 8 років. З 14-ти він вже готувався вступати до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Наразі він грає в театрі та активно знімається в кіно.

01.12.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Бетт Мідлер – божественна Місс М

1 грудня 1945 року народилася популярна американська актриса та співачка Бетт Мідлер, володарка премій «Золотий глобус», «Греммі», «Еммі» та «Тоні», дворазова номінантка на премію «Оскар». За твердженням ВВС, Бетт Мідлер, відома також серед фанатів як «Божественна Місс М», є однією з найуспішніших артисток усіх часів. Пропонуємо сьогодні згадати фільми, які принесли їй всесвітню популярність.

01.12.2020
об 11:29

Новини

Дні народження зірок: Ніна Антонова

2 грудня свій 85-річний ювілей святкує українська акторка кіно Ніна Антонова. Її батько був режисером, мати працювала на м'ясопереробному заводі. Вона дебютувала в кіно більш, ніж півсторіччя тому. За цей час встигла втілити на екрані більше ста ролей.

02.12.2020
об 10:37