Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Микола Боклан

13.10.2020
об 11:33

13 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Миколай Боклан. Сьогодні йому виповнюється 57 років. Народився він у Києві. У 1988 році закінчив акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Працював у Київському академічному Молодому театрі та у Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра. У 2008 році отримав звання Заслуженого артиста України. Молодший брат актора Станіслава Боклана нині активно знімається у кіно та довгий час займається дубляжем, озвучуючи персонажів іноземних мультфільмів, таких як Віслюк у «Шреку», Леодора Златогрива зі «Зверополісу»,  Найджела з «Ріо» та персонажа Зуба з «Мадагаскару».

 

Редакція VGL cinema вітає Миколая з Днем народження, бажаємо йому ще більш творчих та натхненних проєктів.

 

Вибрана фільмографія актора:

 

«Казка про гроші» - історія про Левка, який успадкував млин свого дядька, що втопився за загадкових обставин. Також головний герой одного разу стає свідком містичного зникнення еврея Янкеля, після чого привласнює собі його шинок. Кажуть, що Янкеля за надмірну скнарність у Йом-Кіпур забрав чорт Хапун. Але через рік він повертається, кажучи, що дійсно втік від нечистої сили. В цей час Левко, вже багатий і знатний чоловік, повністю втрачає голову від цих дзвінких монет. Він хоче ще, й іще, й іще. Коли він геть втрачає здатність до співчуття, дружби та кохання, нечиста сила добирається і до нього. Врятуватися Левко може тільки якщо зрозуміє свої помилки. Стрічка знята за мотивами  казки Володимир Короленка «Судний день, або Йом-Кіпур».

Микола Боклан грає тут попа.

 

«Хайтарма» - фільм, що засновано на реальних подіях. 1944 рік. Кримських татар депортують з рідного острова. Історія показана через погляд національного героя, льотчика Амет-Хана Султана: після вигнання нацистських окупантів з Криму, військове командування дозволило Амет-Хану разом з його бойовими товаришами відвідати батьків у Алупці. За збігом обставин на час перебування льотчиків у Алупці припала операція НКВС з примусової депортації кримських татар.

У цьому фільмі Микола  Боклан грає підполковника Григорія Миколаєвича.

 

«Гніздо горлиці». Чоловік Дарини втратив роботу, а її власного заробітку на утримання родини не вистачало. Тому, коли їй запропонували поїхати на заробітки до Італії жінка погодилась. Прийшов час повертатись додому на Буковину. В її очах немає радості, а під грудьми б'ється маленьке серденько, однак вона повертається…  

У цьому фільмі Микола Боклан грає персонажа Юрка.

 

«Тіні незабутих предків»  - декілька століть тому карпатські мольфари перемогли нечесть і полонили демонів у Книзі Тіней. Однак в наш час чаклунська книга стала надбанням одного з університетів. Студент вишу Іван мимоволі визволив демонів з потойбіччя. Зробив він це ненавмисно, а тому що побився з університетським футболістом Артуром, що зможе вразити першу красуню факультету. Краплі крові, що потрапили на артефакт, відкрили шлях нечисті. Щоб повернути колишню могутність, пробуджений демон повинен забрати душі «відзначених» жертв. Тепер Івановим друзям, недругу-футболісту та коханій Анджелі загрожує серйозна небезпека. Врятувати хлопців-студентів і зупинити бешкетуючих духів може лише нащадок останнього мольфара.

У цьому фільмі Микола Боклан грає декана факультету.

 

«Доброволець»  - серіал про колишнього воїна-добровольця, який намагається адаптуватись  до мирного життя і водночас розкручує злочинну змову, щоб запобігти теракту.

У цьому серіалі Микола Боклан грає роль генерала СБУ.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Сергій Лефор

10 жовтня свій день народження святкує український актор театру і кіно Сергій Лефор. Сьогодні йому виповнюеться 29 років. Народився Сергій у Коломиї, що в Івано-Франківській області. Закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, останні три роки є актором Чернігівського театру. З 2016-го знімається у кіно.

10.10.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Ірина Складан

Сьогодні, 11 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Ірина Складан. Вона народилася у Тернополі. Її батько – драматичний актор Богдан Стецько. У 1986 році закінчила театральну студію при Львівському академічному драматичному театрів ім. М. Заньковецької, у 2005 році отримала другу спеціальність і закінчила режисерське відділення Рівенського гуманітарного університету. У 1987 почала працювати у Тернопільскому драматичному театрі. У 1998 році стала керівником молодіжного театру «Багато галасу» у місті Тернопіль. Знімається у кіно та є викладачем майстерності актора у ТНПУ.

11.10.2020
об 10:32

Новини

Дні народження зірок: Олександра Усатенко

12 жовтня свій день народження святкує українська акторка Олександра Усатенко. Сьогодні їй виповнюється 31 рік. Народилася Олександра в Києві, закінчила індивідуальні курси акторської майстерності, відвідувала телешколу ShowMax та отримала диплом Київського національного університету культури та мистецтв. У вільний час грає на гітарі, займається вокалом, бігом, верховою їздою. Також має танцювальний досвід – раніше займалась латиноамериканськими танцями та спортом – змішана боротьба ММА.

12.10.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Аліна Костюкова

Сьогодні, 13 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Аліна Костюкова. Народилася вона у Харкові. В 2007 році закінчила Харківський університет ім. І. Котляревського, де на театральному факультеті опановувала спеціальність «актор театру і кіно». Грає у Києвському Молодому театрі та знімається в кіно.

13.10.2020
об 10:20