Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Микола Григоренко

03.09.2020
об 10:18

3 вересня свій день народження святкує  український актор театру та кіно Микола Григоренко. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Професійний актор, закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 1995 року працював в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії. Згодом переїхав до Києва. У кіно знімається з 2010 року.

Редакція VGL cinema вітає Миколу з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у театрі та кіно.

 

Ми підготували добірку проєктів, в яких можна побачити актора.

Фільм «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» засновано на реальних подіях. Фільм розповідає про командира штурмової групи «Бішута», якого було поранено під час бою за Іловайськ. Він вижив та знаходиться в окупованому місті. Його розшукує російський офіцер. Він жадає помсти і хоче вбити українського військового. Проте ще невідомо, хто з них насправді опинився у пастці…

Микола Григоренко грає тут одного з військових.

 

Серіал «Виходьте без дзвінка 2»  розповідає про колишнього автогонщика Богдана, який працює таксистом. Його дружина загинула в автокатастрофі, але винуватець аварії залишається на свободі. Богдан хоче самостійно відновити справедливість. Він карає  кривдника, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія. Разом їх чекають захопливі пригоди та нові злочини.

Микола Григоренко грає тут персонажа, який допомагає головним героям.

 

Серіал «Не відпускай» показує історію компанії випускників, які вирішили поїхати всі разом на море. Серед них – закохані Макс та Рита, а також її 6-річний брат Вітя. Через нещасний випадок хлопчик зривається зі скелі та стає інвалідом. Батько Рити помирає від інфаркту, а мама погрожує покинути її, якщо донька продовжить зустрічатися з Максом, оскільки вважає, що саме він штовхнув Вітю зі скелі.

У цьому серіалі Микола Григоренко грає роль Олександра Покатаєва, колишнього директора школи.

 

«Рецепт любові» мелодрама, що розповідає про закоханих Ларису та Антона. Дід останього – мешкає в Англії, емігрувавши туди з революційної Росії,  і виявляється, що коханий Лариси – з давнього дворянського роду. Він дуже хоче познайомити її з дідусем. Проте дівчині здається, що аристократ не прийме її такою, яка вона є насправді, тож Лариса вирішує трохи «прикрасити» своє походження. Дід Антона в захваті від вибору онука настільки, що хоче приїхати на історичну батьківщину, аби познайомитись з батьками Лариси…

Микола Григоренко грає тут роль боцмана.

 

Головний герой серіалу «Всупереч долі»  Павло, син бізнесмена. Під час пологів його дружина помирає. Після цього Павло збиває на своєму авто людину. Він викликає швидку допомогу та їде з місця ДТП, але згодом йде до родини скаліченого чоловіка, просить вибачення та пропонує свою допомогу. Донька постраждалого Катя відмовляється від допомоги, але Павло таємно перераховує гроші на лікування її батька і розуміє, що закохався в дівчину. Чи пробачить вона його?

У цьому серіалі Микола Григоренко грає роль поставщика.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Артем Позняк

31 серпня свій день народження святкує український актор театру і кіно, телеведучий Артем Позняк. Сьогодні йому виповнюється 38 років. Артем народився у Дніпрі, навчався на факультеті режисури та хореографії Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Актором вирішив стати побачивши фільм «Тато», коли повернувся з армії. До цього планував пов’язати життя з військовою справою. У кіно почав грати ще студентом. Вперше з’явився на екранах 14 років тому.

31.08.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Ксенія Данилова

1 вересня свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Ксенія Данилова. Сьогодні їй виповнюється 26 років. Ксенія народилась у Сумах, закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше на екрані з’явилась ще під час навчання, у 2012 році. Роботу в кіно дівчина вдало поєднує з грою на театральній сцені.

01.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Остап Халавко

2 вересня свій день народження святкує український актор театру, кіно і дубляжу Остап Халавко. Сьогодні йому виповнюється 26 років. У 2016 році він закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Вперше з’явився на екрані ще під час навчання, у 2014 році. Роботу в кіно поєднує з грою на сцені та дубляжем іноземних фільмів. Так, голос актора можна почути у мультфільмі «Як приборкати дракона 2» та фільмі «Трансформери 3».

02.09.2020
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Остап Ступка

Свій день народження 2 вересня святкує український актор театру і кіно, ведучий Остап Ступка. Сьогодні йому виповнюється 53 роки. Остап Ступка – син відомого українського актора Богдана Ступки та балерини Лариси Ступки. З такими талановитими батьками не дивно, що Остап також став актором. Закінчивши Київський національний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого він через рік став актором Національного академічного драматичного театр ім. І. Франка, розпочав кар’єру в кіно та на телебаченні.

02.09.2020
об 10:54