Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Микита Назаренко

23.09.2020
об 10:46

23 вересня свій день народження святкує український актор Микита Назаренко. Сьогодні йому виповнюється 18 років. Народився він у Києві. З 5 до 12 років займався бальними танцями, а потім віддав перевагу сучасній хореографії. Вперше перед камерою з'явився в 11 років. Акторську освіту здобув у кіношколі KidsMovie, також закінчив студію розвитку Open Art Studio.

Редакція VGL cinema вітає Микиту з Днем народження, бажаємо йому нових ролей у кіно та цікавих режисерських пропозицій.

Читачам ми пропонуємо до перегляду невелику добірку стрічок, де грає молодий актор.

Головна героїня серіалу «Її чоловіки»  – дільничний лікар Марина. Вона одна виховує сина-підлітка і навіть не мріє знову вийти заміж. Проте одного разу в її житті з'являється відразу кілька чоловіків. Вона знайомиться з одним з пацієнтів – колишньою рок-зіркою Борисом. Співробітниця сватає їй бізнесмена Леоніда. До того ж на горизонті раптово з'являється колишній коханий Георгій, який покинув її вагітною. Перед Мариною постає непростий вибір. Але ситуацію допомагає вирішити син героїні, який сам вибирає чоловіка для матері...

У цьому серіалі Микита Назаренко грає роль сина Марини Микиту.

Серіаліті «Агенти справедливості» - це детективні історії про незалежні журналістські розслідування реальних злочинів. Кожна серія – нова історія.До популярного журналіста Вадима Зоріна та створеного ним бюро журналістських розслідувань часто звертаються звичайні люди, яким потрібна допомога професіоналів у розкритті того чи іншого злочину. Разом з приватним детективом Наталією Дзюбенко відомий журналіст розслідує найбільш заплутані злочини, відновлює справедливість і розгадує найскладніші загадки.

У цьому проєкті Микита Назаренко грає роль героя на ім'я Ярослав Соколенко.

«Зникаючі сліди» - драматичний серіал. У працівника поліції Кирила та його дружини-профайлера Тетяни викрадають доньку. Під час її визволення машина з дівчинкою вибухає. Кирило важко переживає горе, впадає в депресію, починає зловживати алкоголем, у результаті чого втрачає дружину і роботу. Тим часом у місті відбуваються злочини, зникають люди, викрадають дітей. І колишня начальниця Кирила допомагає йому повернутися на роботу в поліцію, в парі з ним працюватиме кращий профайлер – його колишня дружина.

У цьому серіалі Микита Назаренко грає роль персонажа на і'мя Антон.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Довженко

18 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно В’ячеслав Довженко. Сьогодні йому виповнюється 44 роки. У 1995 році він закінчив Дніпропетровське державне театральне училище, де отримав спеціальність «актор театру ляльок» та «актор театру драми». У 1998 році став працювати у «Київському Вільному театрі», а також грав на сцені Київського театру юного глядача. У 2009 отримав диплом Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. З 2011 року – актор Київського академічного драматичного театру на Подолі. У кіно почав зніматись ще на початку 1990-х.

18.09.2020
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Лідія Таран

Сьогодні, 19 вересня, свій 43-й день народження святкує телеведуча Лідія Таран.

19.09.2020
об 12:07

Новини

Дні народження зірок: Євгеній Лебедин

20 вересня свій день народження святкує українськи актор Євген Лебедин. Сьогодні йому виповнюється 13 років. Не дивлячись на юний вік, актор вже встиг знятися у багатьох серіалах та фільмах. Вперше на знімальному майданчику Євген опинився у чотири роки. Наразі хлопець навчається у Київському ліцеї та займається в дитячій театральній студії і все це поєднує зі зйомками в кіно. Тільки за минулий рік юний актор зіграв у трьох фільмах та чотирьох серіалах, це були як ролі першого плану, так і другого.

20.09.2020
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: Юлія Загорна

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Юлія Загорна. У 2012 році вона закінчила Київський національний університет культури і мистецтв. Нині працює у тестрі «Мушля» та «Київ», досить активно знімається у кіно.

22.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

23.09.2020
об 10:16