Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Михайло Самарський

15.02.2021
об 10:38

15 лютого у Києві народився український актор театру і кіно Михайло Самарський. Сьогодні йому виповнюється 27 років.

Освіту Михайло здобував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого. Навчання добігло кінця чотири роки тому з тих пір актор працює в театрі та знімається у фільмах і телесеріалах. Ми виокремили декілька нещодавніх проєктів з його фільмографії.

 

«Гіркий присмак»

Норі Мерік не щастить, та й годі. Після смерті Джерома страхова компанія виплатила 15 000, а після смерті Біла – 17 000. З Гарольдом вони одружились нещодавно, але страхування вже вступило в силу. Чи пощастить Норі цього разу? Адже кохання може мати гіркий присмак...

У короткометражному фільмі режисера Олександра Коноплі сьогоднішній іменинник грає головну роль.

 

«Сидорéнки-Сидóренки. Ремонт стосунків»

У родинах СидОренків та СидорЕнків відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником розкішного маєтку, а Олександр живе на його території. Проте руки Саша не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся та Оля, хоч порозумітися їм буде нелегко. Хлопці Рома та Вова вступають до вишів і розпочинають доросле життя, а їхній невгамовний Дід зустрічає нове кохання.

У цьому серіалі Михайло Самарський грає в одному з епізодів.

 

Ф.І.Л.І.Н

Молода, але вже досвічена слідчий Кіра Корн, пропонує своєму начальнику, Валентину Смешку, використовувати для розслідування справ інноваційну комп'ютерну програму «Філін», створену її другом. «Філін»,  може знаходити відмінності та спільні риси у злочинах різних років, різних регіонів, аналізувати гучні нові справи зі старими схожими, шукає нові шляхи розслідування. Смешко, як і багато людей старшого покоління, не довіряє інноваційним технологіям, і не хоче з ними зв'язуватися, але Кіра продовжує тиснути на нього. Скориставшись резонансною справою, однією з жертв в якій стала хрещениця заступника МВС, вона змушує Смешка скористатися можливостями «Філіна». Програма доводить свою унікальність, завдяки їй і команді професіоналів – злочинці покарані. Смешко дає добро на створення спеціального відділу.

Відділ починає успішно працювати, Смешко задоволений результатом доти, поки «Філін», не починати розкривати елементи корупції і причетності вищого поліцейського керівництва до особливо резонансних злочинів. Смешко боїться, що втратить посаду, але і припинити роботу успішного відділу теж не може. Єдиний вихід – завалити відділ особливо складними справами, які не розкриють, і експеримент згорнуть.

У цьому детективному серіалі Михайло Самарський грає хлопця на ім’я Борис.

 

Редакція VGL cinema вітає Михайла з Днем народження, бажаємо творчого росту та цікавих пропозицій для роботи у нових кінопроєктах.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Статті

Дні народження зірок: Василина Паламар

13 лютого свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Василина Паламар. Сьогодні дівчині виповнюється 23 роки. Вона отримала акторську освіту в КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого і наразі активно знімається в кіно. Щоправда, поки що тільки в епізодичних ролях. Ви могли поміти Василину в маленькій сцені фільму «Скажене весілля 2».

13.02.2021
об 10:21

Новини

Дні народження зірок: Наталія Єфремова

14 лютого у Харкові народилася українська акторка театру та кіно Наталія Єфремова. Майбутню професію вона отримала в Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського. Наразі Наталія працює в театрі та знімається в кіно в ролях другого плану.

14.02.2021
об 10:07

Новини

Дні народження зірок: Ілля Вишневецький

Сьогодні своє 24-ліття святкує український актор Ілля Вишневецький. Хлопець народився у Чернігові, навчався у столиці в Київському національному університеті культури і мистецтв. Декілька років тому почав робити перші кроки, як актор кіно. Наразі серед фільмографії Іллі є одна провідна роль, яку він виконував у компанії Олександра Кобзаря, Ірини Кудашової, Артура Новікова та інших українських акторів.

11.02.2021
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Ольга Мороз

Сьогодні, 8 лютого, свій день народження святкує українська актриса Ольга Мороз. Вона з 2012 року знімається в кіно, серед її фільмографії є проєкти, де артистка грала головні ролі. Наразі частіше з'являється в епізодах телевізійних серіалах. За словами Ольги, вона мріє втілити на екрані історичний образ.

08.02.2021
об 10:10

Новини

Дні народження зірок: Андрій Лідаговський

12 лютого народився Андрій Лідаговський, який поки що втілив лише дві ролі у своєму житті. Обидві у фільмах режисера Антоніо Лукіча.

12.02.2021
об 10:41