Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Михайло Корженівський

29.11.2020
об 12:45

Сьогодні, 29 листопада, своє 9-річчя святкує Михайло Корженівський. Акторський досвід хлопчика налічує дві ролі, дебютна і наразі найвідоміша з них – роль Бочана, сина Івана Беркута та Росани у фільмі «Захар Беркут». До речі, цьогоріч в жовтні історичний екшн режисера Ахтема Сеітаблаєва вийшов у Сполучених Штатах і Канаді на VOD-сервісах (зокрема, iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon) та в онлайн-кінотеатрах. З 26 листопада фільм дивляться в кінотеатрах ОАЕ.

 

 

В анкеті Михайла Корженівського на Dzyga MDB зазначається, що хлопчик вивчає одразу три іноземні мови: польську, французьку та англійську. В одному з інтерв’ю, яке юний актор давав разом з мамою він поділився із журналісткою, що мріє бути актором, каскадером, піротехніком і рокером.

За словами мами Оксани, пошуки себе малий Міша почав з 4 років. Його прагнення бути актором поки що виявилося найсильнішим, адже хлопчик не зважаючи на відмовляння мами вчив вірші та записував відео. Одне з таких побачила кастинг-директор Ольга Клименко.

 

«Я випадково – якщо, звичайно, вірити у випадковості – побачила у Facebook відео, де маленький хлопчик читає вірш. Мене вразило, з яким проживанням та розумінням сенсу він це робив. Показала ролик Ахтему Сеітаблаєву, а під відео написала коментар: «Хто мама цього хлопчика?» Вже наступного дня ми познайомилася з мамою Оксаною», – згадала в одному з інтерв’ю ОЛЬГА КЛИМЕНКО.

На знімальному майданчику «Захара Беркута» тоді ще 7-річний Михайло був наймолодшим актором. В кадрі йому довелося плакати, коли його дідусь помирав. Свою гру Михайло прокоментував по-дитячому відверто:

 

«Плакав, бо діда було шкода. Коли я поплачу, мама пообіцяла все, що захочу. Згадав мамині слова і заридав. Потім отримав штурмову гвинтівку», – зізнався МИХАЙЛО.

 

Після ролі онука Захара Беркута Михайла Корженівського запросили на роль першого плану у короткометражний ігровий фільм режисерки Любові Гончаренко «Потерпи трошки», виробництво якого завершено у 2020 році.

 

Редакція VGL cinema вітає Михайла Корженівського з Днем народження, бажаємо юному акторові здійснення мрій та реалізації творчого потенціалу.

 

Джерела: dzygamdb.com; uain.press; lviv.24tv.ua; mbr.com.ua

Фото з фільму «Захар Беркут»

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Тарас Постніков

25 листопада своє 45-річчя святкує актор Тарас Постніков. Народився він у місті Суми в сім’ї заслужених артистів України Людмила Мамикіна та Володимира Постнікова, сам Тарас 11 років тому теж отримав звання заслуженого артиста України.

25.11.2020
об 10:22

Новини

Дні народження зірок: Ася Біла

Сьогодні, 28 листопада, свій день народження святкує акторка та телеведуча Ася Біла. До речі, її життя з юних років пов’язане з телебаченням. 14 років тому в свої 15 років вона стала ведучою програми Першому національному телеканалі «Пані нахаби». Також вона закінчила КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю «акторська майстерність» і наразі виконує ролі в театрі, знімається в епізодичних та головних ролях в кіно та серіалах.

28.11.2020
об 11:29

Новини

Дні народження зірок: На що здатне кохання Тіни Тернер

Можна довго розмірковувати над тими речами, які могли статися. Можна ностальгувати і намагатися повернутися в минуле у мріях, а можна наслідувати приклад Тіни Тернер, яка сьогодні, у свій 81 рік народження, дякує минулому за все, що трапилось і щасливо живе у теперішньому.

26.11.2020
об 10:28

Новини

Дні народження зірок: 5 образів Олега Волощенка в кіно

27 листопада відзначає свій день народження відомий український актор театру і кіно Олег Волощенко. Напередодні свята ми зв'язалися з Олегом, щоб привітати його, і попросили розповісти, які емоції та спогади залишилися в нього від роботи в найвідоміших його фільмах.

27.11.2020
об 10:15