Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Маша Єфросініна

25.05.2020
об 14:47

Сьогодні українська ведуча Маша Єфросиніна святкує свій 41 день народження.

25 травня у Керчі народилася українська телеведуча, громадський діяч, засновниця серії благодійних заходів «Charity weekend» Маша Єфросиніна. В її активі – багато телевізійних проектів, зйомки у кіно, ведення Євробачення-2005, благодійні проекти, участь у «Танцях із зірками» тощо. Маша Єфросиніна завжди прагне самовдосконалення та надихає інших жінок. Вона із задоволенням ділиться власним досвідом успіху і поразок у різних сферах свого життя на зустрічах «Ти у себе одна», а також на власному YouTube-каналі.

У минулому році Марія стала почесним послом Фонду ООН в області народонаселення в Україні. Цікаво, що саме українка стала першою жінкою, яка отримала цей статус в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

Наразі Маша Єфросиніна спілкується із зірками у авторському блозі «Екзамен», що веде на своєму YouTube-каналі. Ставить своїм гостям відверті запитання та легко йде на відвертість сама.

Редакція VGL cinema вітає Машу Єфросиніну з Днем народження та бажає натхнення на створення цікавих проектів, а читачам пропонуємо переглянути ввечері сімейну комедію «Пригоди S Миколая», в якій Марія знялась у головній ролі.

Джерело: 1plus1.ua

Фото: TCH, concert.ua, viva.ua.

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Антоніна Макарчук

Сьогодні українська актриса театру та кіно Антоніна Макарчук святкує свій День народження.

19.05.2020
об 15:45

Новини

Дні народження зірок: Тала Калатай

Сьогодні українська телеведуча, акторка театру і кіно Тала Калатай святкує свій День народження.

20.05.2020
об 11:00

Новини

100 років тому народився легендарний «тато Карло» – відомий український актор Микола Гринько

Офіційно Микола Григорович Гринько народився 22 травня 1920 року в Херсоні в акторській сім'ї. Є й інша інформація, що насправді майбутній актор з'явився на світ на рік пізніше, але у всіх документах вказана саме ця дата. Його батько був актором, а мама працювала асистентом режисера. Тому Микола в дитинстві багато часу проводив за лаштунками театру й сам теж мріяв стати актором. Початку акторської кар'єри завадила війна. Чотири роки він прослужив у бомбардувальній авіації, був нагороджений бойовими медалями.

22.05.2020
об 11:36