Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Марія Трепікова

11.04.2021
об 10:23

11 квітня свій 30-й день народження відзначає українська актриса театру та кіно Марія Трепікова. Про сцену Марія мріяла з самого дитинства: з тринадцяти років займалася в театральній студії, після закінчення школи тричі намагалася вступити до театрального інституту і в решті решт домоглася своєї мети. У 2015 році вона закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, а через рік була прийнята в Новий театр на Печерську в Києві. З цього ж часу Марія Трепікова стала зніматися в кіно. В основному їй пропонують невеликі й другорядні ролі, але в дуже відомих проєктах. Найбільш вагомі з них ми вирішили згадати у день народження актриси.

 

«Близько до серця»

У мелодрамі «Близько до серця» Марії Трепіковій дісталася роль Ольги, подруги головної героїні - Мілани. За сюжетом під час пологів Мілана втрачає дитину, а Ольга допомагає їй пережити це горе і намагається знову зробити подругу щасливою. «Ольга активно рятує Мілану, і цим вона мені сподобалася, а ще вона дієва і життєрадісна. Мені б хотілося мати таку подругу, яку я граю», - так охарактеризувала свою героїню в одному з інтерв'ю Марія. У фіналі цієї драматичної історії з'ясовується, що син Мілани живий, але чи зможе він знову повернутися до своєї справжньої матері, ми пропонуємо глядачам дізнатися самим, подивившись цей серіал.

 

«Нюхач-3»

У третьому сезоні одного з найвідоміших детективних серіалів України Марія Трепікова зіграла скромну домробітницю Дашу. Мало хто з глядачів зміг здогадатися, що за її непоказною зовнішністю ховалася холоднокровна вбивця.

 

«Коли падають дерева»

Еротична драма Марисі Нікітюк, розповідає історію 5-річної дівчинки Витки, яка відпочиваючи влітку в селі стає мимовільним свідком трагічного кохання між її двоюрідною сестрою-підлітком Ларисою та молодим бандитом Шрамом. Марія Трепікова, яка зіграла в цьому фільмі невелику роль, згадує роботу в проєкті з особливою теплотою навіть не дивлячись на те, що їй довелося оголитися в кадрі. «Було досить нелегко розкріпоститися. Але я довірилася оператору Міхалу Енглерту, була впевнена, що він зніме дуже добре. Так і вийшло. До зйомок у нас був місяць репетицій, завдяки яким ми з партнером притерлися», - розповідала пізніше про цей досвід актриса.

 

«Кріпосна»

Цей історичний костюмований серіал підкорив серця глядачів не тільки в Україні, але й в багатьох країнах світу. Тому отримати навіть епізодичну роль в такому проєкті для актора - безперечний успіх. Марія Трепікова зіграла в цьому серіалі молоду селянську дівчину Маланку. І хоча її героїня відноситься до числа другорядних персонажів, актрисі довелося досить нелегко на зйомках через складний гриму. «У серіалі «Кріпосна» мені робили «брудну шкіру». Це був важкий і багатошаровий грим. В кінці дня було відчуття, ніби грим відшаровується, а обличчя відпадає», - зізнавалася після зйомок актриса.

 

«В останній раз прощаюсь»

За сюжетом 24-річний Андрій рятує потопаючу школярку Віру Ларіну, яка закохується в свого рятівника. Але дорослий хлопець зовсім не цікавиться сором’язливою дівчиною-підлітком. Зустрінуться вони тільки через багато років, коли Віра перетвориться в яскраву та успішну жінку, в якій Андрій не пізнає ту саму дівчинку, яку він витягнув з води. Але потрапивши в складну ситуацію, Віра відкривається Андрію і він знову приходить їй на допомогу, як і багато років назад. Цікаво, що молоду Віру Ларіну зіграла Марія Трепікова, а дорослу - Ксенія Роменкова, хоча різниця у віці між актрисами становить всього 4 роки.

 

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження та бажаємо їй і надалі отримувати цікаві ролі у різнопланових проєктах.

Читайте також:

Новини

Як отримати роль: поради акторам-початківцям від зірки «Перших ластівок»

Одна з головних акторок молодіжного серіалу «Нового каналу» Таїсія-Оксана Щурук поділилася власним досвідом.

01.04.2021
об 12:19

Новини

Не пройшли кастинг, але стали ведучими: Історії зірок «Орла&Решки 10 років»

Улюблений проєкт мільйонів українців відзначає своє десятиріччя. У ролі ведучих ювілейного сезону – зірки, які колись мріяли стати ведучими шоу.

02.04.2021
об 16:31

Статті

Весняні вечори з Ель Феннінг: Три стрічки із життєствердним настроєм

Чи відчували ви коли-небуть тиск власних років? Коли суспільство не втомлюється нагадувати про ваш вік або ж у ті моменти, коли дивитеся на голлівудських зірок, які встигли стати відомими та успішними у досить молодому віці. Часом в таких ситуаціях у тіні уваги залишається втрачене дитинство та тяжка праця протягом років. Наприклад, так було із зірками кінофраншизи «Гаррі Поттера» та «Хроніки Нарнії», так сталось і з виконавицею ролі Аврори у фентезійному фільмі «Чаклунка» Ель Феннінг, яка у день свого 23-річчя може не лише влаштувати пишне святкування, але й похвалитись досить вражаючою фільмографією. Однак незабутніми все ж таки залишаються лише найбільш атмосферні стрічки, які можуть чудово доповнити теплі весінні вечори.

09.04.2021
об 17:11

Новини

Дні народження зірок: Олег Шульга

10 квітня 1979 року народився український актор театру та кіно, учасник АТО – Олег Шульга. Свій творчий шлях він починав у Дніпровському драматичному молодіжному театрі «Віримо», в якому працював з 2003 року. Коли почалися бойові дії на Сході країни, Олег Шульга добровольцем пішов у армію. Після закінчення служби повернувся до акторської діяльності. Зараз Олег працює в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Франка та активно знімається у кіно. На честь дня народження актора ми вирішила згадати найвідоміші фільми за його участю.

10.04.2021
об 10:39