Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Марія Татаринова

18.03.2021
об 10:14

18 березня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Марія Татаринова. Її кар’єрний шлях розпочався 12 років тому. За цей час вона встигла зіграти десятки ролей в театрі та кіно. На екранах Марія здебільшого з’являється в телепроєктах. З нагоди персонального свята артистки розповідаємо детальніше про декілька серіалів, в яких можна було побачити сьогоднішню іменинницю.

 

«Пошта»

 

 

Розповідь про працівників пошти, які не лише виконують свої робочі обов’язки, а й допомагають людям у вирішенні складних ситуацій. Головна героїня Олена пережила важке розлучення. До того ж вона виявляється втягнутою у кримінальну історію.

В цьому серіалі Марія Татаринова грає Надію Кравченко.

 

«Хамелеон»

 

 

Події розгортаються навколо хостела під назвою «Хамелеон», в якому живуть і працюють головні герої. Одна з них – дівчина Зоя, яка приїхала до Києва захищати дисертацію. Але замість цього опинилася в публічному домі, а незабаром отримує звинувачення від поліції в його утриманні. Розгублена Зоя згадує єдину знайому людину в Києві. Вони зустрічалися з Сашком кілька років тому. Хлопець володіє хостелом, а значить дівчина може сховатися в безпечному місці, хоча б ненадовго. Зоя давно фантазувала, як вони знову зустрінуться, адже розставання, як вона вважала, було помилкою. Але колишня кохана не може впізнати знайоме обличчя. Виявляється, Саша потрапив у аварію і йому довелося зробити пластичну операцію, а пам’ять відновити не вдалося.

У цьому серіалі, що транслював телеканал ТЕТ, Марія Татаринова виконує одну з ролей другого плану.

 

«Доньки»

 

 

У сім'ї 40-річних Віктора і Поліни Анохіних народжується довгоочікувана дочка. За збігом обставин в сусідній палаті молода мати відмовляється від своєї новонародженої дівчинки, і жаліслива Поліна вмовляє чоловіка забрати дитину собі. Чоловік погоджується, але в день виписки трапляється трагедія, і він гине. Поліна залишається одна з двома доньками на руках. Минає час. Ліза і Віка вважають себе рідними сестрами. Одного разу Ліза дізнається, що Віку вдочерили і звинувачує матір у тому, що через сестру та позбавила Лізу щасливого і ситого дитинства. Після смерті матері Ліза бреше всім, що вдочерили її, і має намір шукати своїх справжніх батьків.

В мінісеріалі ТРК «Україна» у Марії Татаринової пізодична роль ведучої.

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій та здійснення заповітних бажань.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Василь Звєрєв

17 березня свій день народження святкує український актор Василь Звєрєв. Він активно знімається в телевізійних серіалах, глядачі його бачили в різних типажах від злочинця до добропорядної людини. З нагоди дня народження Василя ми виріши розповісти про нещодавні телепроєкти, в яких можна було побачити сьогоднішнього іменинника.

17.03.2021
об 10:19

Новини

Дні народження зірок: Ольга Ціцілінська

15 березня своє 25-річчя святкує українська акторка театру та кіно Ольга Ціцілінська. Три роки тому вона зіграла одну з головних ролей в телесеріалі «Нового каналу» «Чаклунки». З тих пір актриса час від часу з'являється в телепроєктах інших каналів. З нагоди дня народження Ольги розповідаємо про серіали, в яких вона була задіяна.

15.03.2021
об 11:25

Новини

Дні народження зірок: Яна Ключник

11 березня народилася українська актриса театру та кіно Яна Ключник. Цьогоріч на екрани має вийти фільм «Ведмежа пастка», в якому сьогоднішня іменинниця виконує головну роль. У 2020-му в український прокат також виходила стрічка «Передчуття» за участі Яни, проте в цій роботі В’ячеслава Криштофовича акторка з’являється в епізоді.

11.03.2021
об 10:18

Новини

Дні народження зірок: Христина Дейлик

10 березня у Полтаві народилася українська акторка театру та кіно Христина Дейлик. Сьогодні дівчині виповнюється 28 років. В її творчому доробку зіграна не одна роль на сцені театру та в кіно. В кадрі Христина зазвичай з’являється в епізодичних ролях телесеріалів. Ось декілька нещодавніх проєктів, в яких була задіяна акторка, але розпочнемо з фільму, де Христина виконала головну жіночу роль.

10.03.2021
об 10:55