Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Марія Смолякова

21.08.2020
об 10:20

21 серпня свій день народження відзначає  українська актриса театру і кіно Марія Смолякова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. У 2012-му дівчина закінчила Київську дитячу академію мистецтв, нині – студентка Київської муніципальної академії естрадного-циркового мистецтва ім. Л. Утьосова. Вона активно знімається у кіно та грає у театрі.

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємо їй успіхів у навчанні, нових ролей у кіно та театрі, а також здійснення мрій – як творчих, так і особистих.

Читачам ми пропонуємо добірку фільмів, у яких грає Марія Смолякова:

 

«Час іти, час повертатись» - серіал, що розповідає про Тетяну – талановиту швачку та модельєра. Вона мешкає у маленькому містечку, але одного разу через особисті причини переїздить до столиці. Несподівано там вона зустрічає своє кохання, але життя знову підготувало для Тетяни непрості випробування…

Марія Смолякова грає тут героїню на ім’я Варя.

 

У центрі фільм «Перші ластівки»  детективна історія – 1 вересня учня школи знаходять мертвим. Слідча Ольга намагається з’ясувати підліток наклав на себе руки чи це було вбивство. Під час слідства жінка дізнається про страшні таємниці, які приховують  учні школи, їх батьки та навіть її син.

У цьому проєкті Марія Смолякова грає головну роль – дівчину на ім’я Поліна Дудка.

 

«Номери» - фільм Ахтема Сеітаблаєва та Олега Сенцова за сценарієм останнього. Стрічка розповідає про світ номерів, у якому пішов збій. Замість дотримання чітких правил поведінки Сьомий почав відносини з Четвертою. Від цього зв’язку народилось дитя, якому дали порядковий новий Одинадцятий. У відповідальний момент Сьомий відмовився від сина та від друга Дев’ятого, зрадивши їх. Проте саме він, Сьомий, зрештою звільнив усіх від системи.

Марія Смолякова грає тут  Десяту.

 

Серіал «Виходьте без дзвінка» розповідає про Богдана, що нині працює таксистом, а у минулому був автогонщиком. Його дружина гине в автокатастрофі, винуватець аварії залишається на свободі, тож Богдан хоче самостійно відновити справедливість. Покарати кривдника йому вдається, однак чоловік сам ледве не опинився за гратами. Допомагає герою боротись за справедливість капітан поліції Марія.

Марія Смолякова грає тут героїню на ім’я Саша.

 

«Лікар Ковальчук» - головна героїня серіалу – лікарка –кардіохірургиня Оксана після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Міські чиновники схвалюють її пропозицію і, аби втілити реформу в життя Оксана потребує допомоги людей, яким довіряє. Це однокурсник Назар, колишній чоловік Оксани Борис, що хоче її повернути та хірург Максим, в якого вона була колись давно закохана…

Марія Смолякова грає тут героїню Олену.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Нежельський

15 серпня свій день народження святкує український актор Дмитро Нежельский. Сьогодні йому виповнюється 36 років. У 2009-му майбутній артист закінчив Київський Національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Нині грає у театрі «Сузір’я», знімається у кіно та дублює різні стрічки. Окрім цього, актор є голосом каналів «Футбол 1», «Футбол 2», «Надія» та NickyKids.

15.08.2020
об 10:25

Новини

Дні народження зірок: Карина Шереверова

Сьогодні, 18 серпня, свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Карина Шереверова. Вона народилась у Кривому Розі, у 2013 році закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв та отримала спеціальність «актор театру і кіно». У 2015 здобула освіту у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, а у 2016 пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно. З 2018 року грає у «Дикому театрі». У кіно почала зніматись 8 років тому.

18.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Любомир Валівоць

20 серпня свій день народження відзначає український актор театру і кіно Любомир Валівоць. Сьогодні йому виповнюється 28 років. Любомир народився у місті Хмельницькій. У 2015 році закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став актором Київського академічного театру юного глядача на Липках. Тоді ж почав зніматись у кіно.

20.08.2020
об 10:17