Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Марія Моторна

26.09.2020
об 10:36

Сьогодні, 26 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Марія Моторна. Народилась вона у Кременчузі. У 2016 році закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебаченні ім. І. Карпенка-Карого. У тому ж році вперше зявилась на екрані та стала акторкою «Українського малого драматичного театру».

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємо їй нових ролей у кіно та театрі.

Для читачів ми підготували традиційну добірку кіноробіт іменинниці.

«Лиса гора» - фільм про те, як випадково познайомившись Майя та Марк прийшли на «Лису Гору». Через підозрілі дії та слова Марка дівчина ховається від нього на горі і починає блукати. Тепер вона розуміє, що не дарма завжди боялась піднятися на загадкову гору. Адже декілька років тому саме тут при невідомих обставинах зникла її мати.

У цьому фільмі Марія Моторна грає роль Майі.

Триллер «Сторонній» - це заплутала детективна історія. Люди зникають у воді прямо під час процедур у лікарні чи виступів перед глядачами. Чи пов’язані ці випадки та як це могло статись спробує дізнатись інспекторка Глуховська. А заразом жінка дізнається багато нового і про себе...

У цьому фільмі Марія Моторна грає роль похмурої санітарки.

«Спійматии Кайдаша» - сучасна інтерпретація твору І. Нечуй-Левицього «Кайдашева сім'я». Події у серіалі відбуваються у наш час. З моменту як Карпо одружився з Мотрею почались негаразди у родині Кайдашів. Дві господині в будинку сперечаються, лаються і б’ються. Ніхто не може поступитися і промовчати, ніхто не може пробачити. Мимоволі втягнуті в конфлікт чоловіки теж перестають довіряти один одному…

Марія Моторна в цьому серіалі грає Василину.

 

Фото з відкритих джерел

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Косинський

23 вересня свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Косинський. Сьогодні йому виповнюється 46 років. Народився він у Енегодарі, що в Запорізькій області. За першою освітою – економіст. Працював керівником ріелторської фірми та одного з відділів страхової компанії. Потім почав займатися менеджментом, організовував гастролі артистів, різноманітні конкурси, був продюсером. Згодом став актором і у 2001 році закінчив Театр-студію кіноактора. Працював у Київському молодому театрі та Київському театрі оперети. Нині активно знімається у кіно.

23.09.2020
об 10:16

Новини

Дні народження зірок: Аліна Чорнодуб

Сьогодні, 24 вересня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Аліна Чорнодуб. У 2007 році вона закінчила Дніпропетровський театрально-художній коледж, а у 2012 отримала диплом режисерки у Київському національному університеті культури і мистецтв. З 2007 по 2017 роки працювала у Дніпропетровському академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченко. Три роки тому почала активно зніматися у кіно.

24.09.2020
об 10:06

Новини

Дні народження зірок: Володимир Надутченко

25 вересня свій день народження святкує український актор Володимир Надутченко. Сьогодні йому виповнюється 21 рік. Народився у Нікополі на Дніпропетровщині, нині вчиться у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Знімається у кіно.

25.09.2020
об 10:08

Новини

Дні народження зірок: Фатіма Горбенко

25 вересня свій день народження святкує українська акторка Фатіма Горбенко. Сьогодні їй виповнюється 33 роки. Народилась Фатіма в Одесі, професію акторки опановувала у Київському національному університеті театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Ще під час навчання почала зніматись у кіно. Працює у Вільному театрі. Володіє англійською та іспанською мовою, полюбляє танцювати та плавати.

25.09.2020
об 10:41