Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Марія Чуприненко

22.08.2020
об 12:38

22 серпня свій День народження святкує українська актриса театру і кіно Марія Чуприненко. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Акторка народилась у Києві. У 2018 році закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого. З 2017 року почала зніматись у кіно.

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємо  їй нових ролей у кіно та повної творчої реалізації. Читачам пропонуємо добірку фільмів за участю іменинниці.

Фільм «Сторонній» - це детективна історія про те, як команда з синхронного плавання зникла під водою у басейні прямо під час виступу, а пацієнт водолікарні пропав під час прийому лікувальної хвойно-перлинної ванни. Як пов’язані ці справи з’ясовує інспекторка Глуховська. Під час розслідування вона також дізнається про себе багато нового…

Марія Чуприненко грає тут роль лікаря.

 

«Гуцулка Ксеня» - за основу сценарію фільму було взято лібрето однойменної оперети Ярослава Барнича. Дія відбувається у 1938 році. У карпатське селище Ворохта прибувають колишні односельці, нині вони – американські емігранти і хочуть знайти наречену для молодого Яро. В Америці він отримає мільйонний спадок, але лише за умови, що одружиться зі справжньою українкою.

Марія Чуприненко грає тут героїню Данусю.

Короткометражний фільм «Урок» розповідає про розмову між батьком та маленькою донечкою. Хто з них вчитель, а хто учень? Чому вони навчать один одного? Це історія про епізод з життя молодої родини.

Марія Чуприненко грає тут роль мами дитини.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Карина Шереверова

Сьогодні, 18 серпня, свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Карина Шереверова. Вона народилась у Кривому Розі, у 2013 році закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв та отримала спеціальність «актор театру і кіно». У 2015 здобула освіту у Київському інституті музики ім. Р. Глієра, а у 2016 пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно. З 2018 року грає у «Дикому театрі». У кіно почала зніматись 8 років тому.

18.08.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Любомир Валівоць

20 серпня свій день народження відзначає український актор театру і кіно Любомир Валівоць. Сьогодні йому виповнюється 28 років. Любомир народився у місті Хмельницькій. У 2015 році закінчив Київський державний університет театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. В тому ж році став актором Київського академічного театру юного глядача на Липках. Тоді ж почав зніматись у кіно.

20.08.2020
об 10:17

Новини

Дні народження зірок: Марія Смолякова

21 серпня свій день народження відзначає українська актриса театру і кіно Марія Смолякова. Сьогодні їй виповнюється 21 рік. У 2012-му дівчина закінчила Київську дитячу академію мистецтв, нині – студентка Київської муніципальної академії естрадного-циркового мистецтва ім. Л. Утьосова. Вона активно знімається у кіно та грає у театрі.

21.08.2020
об 10:20

Новини

Дні народження зірок: Ольга Сумська

Сьогодні, 22 серпня, свій День народження святкує українська актриса театру і кіно, телеведуча Ольга Сумська. Її батьки – відомі українські актори – В’ячеслав Сумський та Ганна Опанасенко-Сумська, тож в маленької Олі просто не було іншого вибору як піти по стопам батьків. У 1987 році дівчина закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Зніматись у кіно почала ще в студентські роки, вперше на екрані з’явилась у 1983 році у фільмі «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Широку популярність отримала завдяки головній ролі у серіалі «Роксолана». У 1997 році стала Заслуженою артисткою України, у 2009 році отримала звання Народної артистки України.

22.08.2020
об 10:50