Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Марія Аглоткова

08.08.2020
об 10:17

Сьогодні, 8 серпня, свій День народження святкує молода українська акторка кіно Марія Аглоткова. Дівчина народилась у Києві у 2006 році. Нині навчається у школі та вже має не аби який досвід роботи у кіно, адже знімається з 7 років. Марія полюбляє кататися на конях, гіроборді та займатися плаванням. Має досвід дубляжу. Зараз задіяна у п’яти проєктах. 

 

Редакція VGL cinema вітає Марію з Днем народження, бажаємл їй здійснення  мрій – творчих та особистих і, звісно ж, нових ролей у кіно.

 

Читачам ми пропонуємо добірку фільмів та серіалів, де грала молода актриса.

Серіал «Чорнобиль» знятий у США. Розповідає про трагічні події у Прип’яті, коли у 1986 сталася пожежа на атомному реакторі електростанції. 
Марія в цьому проєкті від НВО грає дівчинку з Прип’яті.

 

«Черговий лікар» - багатосерійний фільм, що розповідає про роботу лікарні швидкої допомоги. У кожного пацієнта є особиста драма та проблеми і лікарі стають учасниками цих подій. Іноді вони допомагають пацієнтам прийняти важкі та доленосні рішення. Багатосерійна стрічка розповідає про чотирьох лікарів, які мають своїх реальних прототипів, що працюють у одній з київських лікарень. 
Марія Аглоткова грає тут героїню на ім’я Оксана.


«Лікар Ковальчук-2» – продовження історії про лікарку Оксана, яка після особистої драми розробляє проєкт реформи приймального відділення лікарень. Він почав працювати, у відділені з’явились нові лікарі. Кожна серія – історія житті пацієнта, якого лікують  у відділені, де працюють головні герої.
Марія Аглоткова грає тут героїню на ім’я Даша.