Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Маріанна Дружинець

17.07.2020
об 09:54
Дні народження зірок: Маріанна Дружинець

Сьогодні VGL cinema вітає з днем народження актрису Маріанну Дружинець.

Народилася Маріанна у 1991 році. Закінчила Київську академію естрадного та циркового мистецтв за спеціальністю «актор театру і кіно» (майстерня Ю.Л.Легі).

У 2013-2016 рр. – працює в оркестрі Збройних Сил України як артист-соліст, артист розмовного жанру. Паралельно з 2015р. – викладає у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва. У 2016 році пройшла курс-інтенсив Нью-Йоркської академії кіно (педагог Пол Браун). У 2017 році прослухала майстер-клас викладачки акторського мистецтва з Лос-Анджелесу Івани Чаббак.

Маріанна приймала участь у боротьбі за серце Іраклі Макацарія в шоу «Холостяк» на каналі СТБ.

«Я скористаюся своїм участю в проекті і обов'язково досліджую реаліті-шоу у своїй дисертації», зазначила актриса в інтерв’ю ukr.media.

Серед театральних ролей Маріанни відзначимо роль Жені Комелькової із спектаклю «Шість моїх наречених» за мотивами повісті Б. Васильєва «А зорі тут тихі ...», головна роль Попелюшки (Замазури) у виставі «Зечки-попелюшки» за п'єсою Я.Гловацкого «Замазури» та Ольга – головна роль у виставі «Помилка ловеласа» (В.Мережко «Нічні забави»).

Маріанни багато знімається у кіно:

 «Ментовські войни.Харьков2

«Родинні святи 2»

«Розтин покаже»

«Виходьте без дзвінка»

«Жіночий Доктор-3»

 «Черговий лікар»

 

А також «Катерина», «Висотка», «На грані», «Дільничний з ДВРЗ».

VGL cinema вітає Маріанну Дружинець з Днем народження та бажає нових творчих досягнень і цікавих ролей.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Анастасія Цимбалару

Сьогодні, 10 липня, свій День народження святкує українська актриса Анастасія Цимбалару. Дівчина народилась у місті Болград, що у Одеській області.

10.07.2020
об 10:09

Дні народження зірок: Ольга Кіяшко
Новини

Дні народження зірок: Ольга Кіяшко

Сьогодні день народження святкує актриса, телеведуча, педагог Ольга Кіяшко.

13.07.2020
об 10:10

Дні народження зірок: Форест Стівен Вітакер
Новини

Дні народження зірок: Форест Стівен Вітакер

Сьогодні, 15 липня, святкує свій день народження американський актор, режисер і продюсер, лауреат премій «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA та «Еммі», четвертий афроамериканець, який отримав «Оскар» за найкращу чоловічу роль, батько чотирьох дітей, вегетаріанець, володар чорного поясу з карате і прихильник йоги Форест Стівен Вітакер.

15.07.2020
об 10:04

Новини

Дні народження зірок: Ада Роговцева

Сьогодні, 16 липня, свій День народження святкує українська актриса Ада Роговцева. Майбутня улюблениця мільйонів українців народилась у Глухові, що нині територіально належить до Сумської області. У 1954 році вступила до Київського театрального інституту ім. Карпенка-Карого. У 1958 почала працювати у Київському національного академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки та паралельно зніматись у кіно.

16.07.2020
об 10:15