Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Маргарита Бурковська

07.03.2021
об 10:17

7 березня свій день народження святкує українська актриса театру та кіно Маргарита Бурковська. Наразі вона задіяна у фільмі Максима Наконечного «Спас», який розповідає історію про наслідки війни на Донбасі та боротьбу з ними. Стрічка є одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно, а також отримала фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund та грошову підтримку від фонду Eurimages. Маргарита у цій психологічній драмі грає головну роль – аеророзвідниці добровольчого батальйону із позивним «Метелик».

 

Кадр із фільму «Спас»

 

З нагоди персонального свята Маргарити розповідаємо про кінопроєкти, в яких актриса зіграла ту чи іншу роль.

 

«Парфенон»

У дешевому борделі біля підніжжя афінської фортеці, чоловік пригадує вражаючі події свого життя. Його пошуки любові та слави багато хто переказує і проживає: повія з непоправним минулим, гангстер, якого переслідують нещастя, іконописиця, яка не має віри... В одній з тих історій чоловік знаходить своє багатство, в інший – він стає пророком-блукачем, у ще іншій – він повертається додому до своєї дружини. Спогади зраджують його, але він точно знає, що в одному з цих життів його буде вбито.

У драмі Мантаса Кведаравічюса сьогоднішня іменинниця зіграла іконописицю Софію.

 

«Поміж тіней»

Драматична історія про сучасне українське суспільство. Головний герой фільму – 40-річний Марат – вважається загиблим. Він повертається в рідне містечко, щоб відновити документи. Утім, його повернення виявляється неможливим.

У короткометражній драмі Олександра Стеколенка актриса грає роль Марти.

 

«Невиправні»

Хто може краще розкрити найзаплутаніший злочин, аніж сам злочинець? З ініціативи полковника поліції Стадника у ввіреному йому управлінні формується відділ з розслідування найбільш складних злочинів. У новій команді – ті, хто колись потрапив у жорна каральної машини та потрапив за грати. Керує відділом Єгор Поляков – колишній спецназівець, «списаний» за пограбування банку. Дізнавач Ольга Ситницька попала у в'язницю за вбивство садиста-маніяка, а фахівець із зовнішніми проявами Максим Лужин опинився на нарах стараннями впливового корумпованого чиновника.

У детективному телесеріалі, режисером якого є Анатолій Матешко, Маргарита Бурковська грає дівчину на ім’я Віка.

 

Кадр із фільму «Парфенон»

 

Редакція VGL cinema вітає Маргариту з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій та здійснення заповітних бажань.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Український фільм «Спас» отримав фінансування від Чеського кінофонду

Стрічка «Спас» Максима Наконечного стала однією з 12 кінопроєктів з міноритарною копродукцією, які отримали фінансування від Чеського кінофонду Czech Film Fund.

23.07.2020
об 15:19

Новини

Чверть мільйона євро отримали українські кіновиробники від Eurimages

«Спас» Максима Наконечного та «Носоріг» Олега Сенцова отримали 395 тисяч євро фінансової підтримки від фонду Eurimages. Європейська організація налічує 38 країн-членів і допомагає кіновиробникам у створенні копродукції, підтримує дистриб’юцію та кінотеатральний показ фільмів.

16.10.2020
об 18:50

Новини

«Парфенон»: Флешбек створення фільму про географію шляху людини

Спогади зраджують головного героя фільму литовського режисера Мантаса Кведаравічюса «Парфенон». Гарип пригадує вражаючі події зі свого життя, губиться в них, виринає десь у дешевому борделі, проживає якийсь епізод з повією та йде далі, а його пошуки любові та слави вже переказує іконописця, гангстер та інші непересічні персонажі. Чи не його, а схожі на його історію, але чиїсь інші. В якусь мить у сплетінні чужих шляхів і доль головний герой фільму «Парфенон» губиться. Єдине, що він знає напевне на його шлях неодмінно закінчиться смертю, а точніше його вбивством від чужої руки.

22.10.2020
об 17:19

Новини

Новий рівень якості: Україна в Eurimages – досягнення та перші висновки

2020 рік для національного кіновиробництва став не тільки перевіркою на витривалість, креативність та готовність приймати швидкі рішення, а й періодом досягнень. У січні 2020 року Україна стала повноправним членом Європейського фонду підтримки спільного кіновиробництва і прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт Eurimages, і вже восени два вітчизняні копродукційні проєкти отримали першу фінансову допомогу від європейської комісії.

19.01.2021
об 16:32