Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Дні народження зірок: Максим Самчик

27.08.2020
об 10:45

27серпня свій день народження святкує український актор Максим Самчик. Сьогодні йому виповнюється 23 роки. В минулому році він закінчив Київський національний університет театрі, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. У кіно дебютував у 2018 році, на театральній сцені вперше зіграв ще до вступу в університет.

Редакція VGL cinema вітає Максима з Днем народження, бажаємо йому нових цікавих ролей у кіно, досягнення поставленої мети та повної реалізації творчого потенціалу. Глядачам ми пропонуємо подивитись стрічки, де грає молодий український актор.

Стрічка  «Коли падають дерева» розповідає про драму дорослішання.  Лариса і коханий бандит Шрам живуть у сел.і і дуже хочуть бути разом. Лариса закінчила школу, та перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, але за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся і мати думають лише про те, що люди скажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Закохані планують втекти разом подалі від розрухи, суспільного осуду, родичів і злочинців.

У цій стріцчі Максим Самчик грає роль бандита Шрама.

 

Головний герой фільму «Фокстео і Макс» школяр Максим. Він намалював графіті собаки знайденим балончиком з фарбою і малюнок ожив. Тепер у дитини зявився друг – пес-наноробот з суперможливостями. І тепер за ними полює злочинець, бо хоче оволодіти новою технологією.

У цьому фільмі Максим Самчик грає роль героя на ім’я Гекон.

 

«Перші ластівки» - детектив, сповнений таємницями. На початку навчального року учня школи знаходять мертвим. Слідча Ольга намагається з’ясувати це було самогубство чи вбивство. Під час слідства жінка дізнається про страшні таємниці, які приховують  учні школи, їх батьки та навіть її син.

У цьому проєкті Максим Самчик грає головну роль – героя на ім’я Федір Макаров.

 

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Марія Чуприненко

22 серпня свій День народження святкує українська актриса театру і кіно Марія Чуприненко. Сьогодні їй виповнюється 25 років. Акторка народилась у Києві. У 2018 році закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенко-Карого. З 2017 року почала зніматись у кіно.

22.08.2020
об 12:38

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Войтенко

23 серпня, свій день народження святкує український актор театру і кіно Костянтин Войтенко. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Констянтин народився у Дніпрі. У 2011 році закінчив Київський державний театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. З 2012 року працює актором у Київському новому драматичному театрі на Печерську. Вперше в кіно знявся 10 років тому.

23.08.2020
об 11:48

Новини

Дні народження зірок: Юрій Горбунов

24 серпня свій ювілей святкує український актор, телеведучий, шоумен та заслужений артист України Юрій Горбунов. Сьогодні йому виповнюється 50 років. Юрій Горбунов народився у Львівській області, а після закінчення Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого п’ять років працював у драматичному театрі в Івано-Франківську. У 1998 році почав працювати в якості ведучого на телебаченні. У кіно почав зніматися 19 років тому.

24.08.2020
об 13:20

Новини

Дні народження зірок: Виконавцю ролі Кевіна 40 років

Сьогодні, 26 серпня, свій 40-річний ювілей святкує виконавець ролі Кевіна в фільмі «Сам удома» Маколей Калкін. Після втілення на екрані маленького бешкетника, який з легкістю справляється з дорослими чоловіками, на той час 10-річний Калкін став одним з найуспішніших акторів дітей. Стрічка, яка принесла популярність Маколею стала найкрасивішим кінопроєктом 1991 року.

26.08.2020
об 10:29