Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дні народження зірок: Максим Панченко

22.12.2020
об 10:18

Сьогодні свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Панченко. Він народився 22 грудня у місті Кременчук Полтавської області. Навчався майбутній актор у Кременчуцькому університеті економіки нових технологій та управління, за спеціальністю менеджмент організацій. Потім вступив до Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського. В цей же час почав зніматися в студентських роботах, музичних кліпах та рекламі, а також у молодіжному серіалі.

Після навчання разом з однодумцями Максим Панченко заснував молодіжний театр лабораторію «СОЛЬ». Команда виграла грант та створила виставу Neverending forest songs, інспіровану за творами Лесі Українки, прем'єра якої відбулася у Берліні та Харкові. Згодом трупа у повному складі увійшла до  Харківського театру ім. О. С. Пушкіна.

Два роки тому Максим переїхав до Києва, де наразі живе та працює. Одні з найвідоміших проєктів автора, в яких він знімався наступні:

 

«Секс і нічого особистого»

В адаптації канадського оригінального формату My Awkward Sexual Adventure Максим Панченко грає Костю. Нагадаємо сюжет українського фільму: коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

 

 

«Червоний. Без лінії фронту»

30-ті роки ХХ століття. Західна Україна знаходиться під владою Польської республіки. Данило Червоний – звичайний студент. Разом із друзями, українськими студентами, він захоплений ідеєю створення Української незалежної держави. Потрапивши під вплив радикалів, четверо друзів вступають у збройне протистояння з польською владою. Однак, коли польська таємна поліція виходить на їхній слід, хлопці опиняються перед вибором, який назавжди змінює звичайне життя й розводить їх по різні сторони барикад.Фільм заснований на перших двох главах роману Андрія Кокотюхи «Червоний» і розповідає історію становлення героїчної особистості хорунжого УПА Данила Червоного.

 

 

«Моя Земля»

У цій короткометражці телевізійна група прибуває в зону АТО, щоб інтерв'ювати добровольців. Журналіст Богдан та оператор Антон впевнені, що добровольці воюють тільки з меркантильних міркувань. Раптовий обстріл змушує знімальну групу залишитися. Чи зміниться їх ставлення до захисників України? Чи зможуть вони зрозуміти, що означає "МОЯ ЗЕМЛЯ" для всіх поколінь українців?

Редакція VGL cinema вітає Максима з Днем народження, бажаємо цікавих пропозицій, творчої реалізації та успішних проєктів.

 

Джерело: за матеріалами Dzyga MDB

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Костянтин Лінартович

18 грудня свій 69-й день народження відзначає відомий український актор театру та кіно, актор та режисер дубляжу, режисер муніципального театру «Київ» Костянтин Лінартович. Після навчання в Київському театральному інституті ім. Карпенка-Карого виступав на сценах Кримського російського драматичного театру ім. Горького та Київського Молодого театру. Очолював театри Збройних сил України та «Дзвін». VGL cinema зв'язався з Костянтином Костянтиновичем, щоб привітати його зі святом і запитати, як він планує відзначити свій день народження.

18.12.2020
об 10:05

Новини

Дні народження зірок: Олена Лавренюк

Сьогодні своє 35-річчя святкує українська актриса театру і кіно Олена Лавренюк. Вона народилася 18 грудня у Львові, вищу освіту отримувала в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Спочатку була ведучою прогнозу погоді на одному з телеканалів, а згодом почала свій шлях у кіно, дебютувавши 12 років тому в фільмі «13 місяців».

18.12.2020
об 11:35

Новини

Дні народження зірок: Степан Казанін

19 грудня свій день народження святкує український актор і телеведучий, а ще комік Степан Казанін.

19.12.2020
об 10:45

Новини

Дні народження зірок: Микола Береза

20 грудня свій день народження святкує український актор театру і кіно Микола Береза. Він є директором Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Артист близько десяти років знімається в кіно, однак найбільш відомим його зробила роль командира повстанців Данила Червоного, яку він втілив декілька років тому у фільмі «Червоний». Наразі очікується реліз «Червоний. Без лінії фронту».

20.12.2020
об 10:15

Новини

Дні народження зірок: Лілія Цвєлікова

21 грудня свій день народження святкує українська акторка театру та кіно Лілія Цвєлікова, якою ми познайомилися влітку, під час підготовки першого вебсеріалу Fake. Загалом цей рік Лілії минув на знімальних майданчиках, тож у наступному році ми точно побачимо Лілю на екрані.

21.12.2020
об 10:32