Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Дні народження зірок: Максим Бурлака

17.09.2020
об 11:18

17 вересня свій день народження святкує український актор театру та кіно Максим Бурлака. Сьогодні йому виповнюється 32 роки. Професійну освіту він отримав у Акторській Школі Театру на Печерську, а також у Школі Майстрів Поведінки. Крім того, наш сьогоднішній іменинник має освіту режисера телебачення. Цю професію він опановував у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. Співпрацював з театром «Афіни», а нині служить у «Дикому театрі» та знімається у кіно.

 

Редакція VGL cinema вітає Максима з Днем народження, бажаємо нових ролей у кіно та театрі.

 

Для читачів ми підготували традиційну добріку проєктів, де грає актор.

 

Фільм «Мої думки тихі» - це історія відносин батьків та дітей. Головний герой – звукорежисер за освітою хоче отримати роботу в Канаді. Для цього йому потрібно записати голоси диких звірів Закарпаття. Головним супутником під час виконання завдання стала його мама, яка не дуже хоче відпускати сина на чужину і весь час заважає йому.

У цьому фільмі Максим Бурлака грає персонажа на ім'я Вася.

 

Комедійно-детективний серіал «Дефективи» розповідає про пригоди  приватних детективів Цезара і Тайсона. У роботі їм допомагає мольфарка Адель і айтішник Валєра. Ще один помічник детективів – дільничний Микола Степанич, який і видав друзям ліцензію на роботу. Кожна серія – це нові кумедні пригоди.

Максим Бурлака грає героя, який звертається до детективів.

 

Комедійний серіал «Готель Галіція» - це історія про старий занедбаний готель, власник якого трагічно помирає. Його племінник стає власником будівлі. Поки племінник намагається налагодити бізнес про те, що колишній власник готелю помер дізнаються інвестори та влада міста. Всі вони мають свої плани на ділянку, адже будівля розташована у центрі міста. Тут у справу втручається привид  першого власника готелю, який робить усе, аби не дозволити зруйнувати готель.

У цьому серіалі Максим Бурлака грає одного з постояльців готелю.

 

Фото з відкритих джерел

Читайте також:

Новини

Дні народження зірок: Катерина Молчанова

14 вересня свій день народження святкує українська акторка Катерина Молчанова. Сьогодні їй виповнюється 32 роки. Народилась Катерина в Одесі, навчаючись у школі займалась у театральній студії. У кіно дебютувала в 15 років.

14.09.2020
об 10:12

Новини

Дні народження зірок: В’ячеслав Шеховцов

16 вересня свій день народження святкує український актор В’ячеслав Шеховцов. Сьогодні йому виповнюється 45 років. У 1993 році він закінчив Харківський Інститут мистецтв ім. І. Котляревського, працював у місцевих театрах, зокрема, «Театрі юного глядача» та «Новому театрі», з 2005 року виходить на сцену Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра, а

16.09.2020
об 10:13

Новини

Дні народження зірок: Дмитро Хом’як

15 вересня свій день народження святкує український актор Дмитро Хом’як. Сьогодні йому виповнюється 34 роки. Народився він у місті Шепетівка, що в Хмельницькій області. Працював помічником режисера знімального майданчика та лінійним продюсером. Нині активно знімається у кіно.

15.09.2020
об 10:11

Новини

Дні народження зірок: Ольга Олексій

Сьогодні, 17 вересня, свій ювілей святкує українська актор театру і кіно Ольга Олексій. Акторську освіту вона отримала у Київському театральному університеті ім. І. Карпенка-Карого. Після закінчення вишу працює у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки. З 2007 року почала активно зніматись у кіно, та сама Ольга більше полюбляє театральну сцену, бо там має більше простору для творчості. Захоплюється грою на скрипці, фотографією та верховою їздою, любить читати німецьку класичну літературу.

17.09.2020
об 10:17